Turniej na maksy

Środa, 24 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
174Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24463.9113
22Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/6862.2513
351Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24461.7112
468Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WPWP/24461.2311
59Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6860.3411
632Edward Warząchowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/8959.8310
724Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MPMP/8959.669
843Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/8959.439
975Jerzy Nowak
Paweł Małecki
12.0
11.0
WPWP/24457.908
1038Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
5.0
2.5
SW
MA
MP/8957.787
1160Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WPWP/24457.467
1250Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/8956.436
1312Antoni Paja
Jacek Klimczak
4.0
7.0
MPMP/8956.395
1421Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/8956.335
1561Sławomir Tomaszewski
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/24455.494
1670Barbara Podgórska
Ewa Knapik
3.0
5.0
WPWP/24455.463
1716Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/8954.843
1857Beata Bojarska
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
LB
WP/24454.673
1923Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MPMP/8954.633
205Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6854.433
2141Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8954.113
2235Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8953.692
2359Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24453.682
2420Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8953.452
2517Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MPMP/8953.412
2654Andrzej Olejniczak
Marcin Nowicki
0.0
0.0
NZWP/24453.302
2722Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/8953.182
2876Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24453.012
2953Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/244-0.3852.942
307Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6851.952
3155Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPWP/24451.891
3262Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24451.631
3345Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/8951.191
3433Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/8951.141
358Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DSDS/6850.561
3639Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
3.0
SL
MP
MP/8950.481
3728Magdalena Szumny
Kamila Wesołowska
0.0
9.0
MPMP/8950.231
3815Bogusław Wardzała
Adam Lenda
7.0
3.0
MPMP/8949.861
3964Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
5.0
WPWP/24449.761
4036Janusz Sokołowski
Tadeusz Prewo
0.0
0.0
MPMP/8949.56
4144Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8949.24
4234Karol Suchoń
Andrzej Lembas
2.0
2.0
MPMP/8949.23
4349Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
1.5
MPMP/8948.85
4425Jacek Stasica
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MPMP/8948.60
4540Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8948.42
466Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/6848.24
4773Miroslaw Łysakowski
Andrzej Filipowicz
0.0
0.0
nz
NZ
WP/24448.23
4866Jadwiga Nowak
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24447.99
4911Ryszard Cieślik
Robert Podsiadły
2.0
4.0
MPMP/8947.76
5019Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/8947.65
5113Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8947.38
5256Krzysztof Galubiński
Krzysztof Krause
1.0
5.0
WPWP/24447.09
5380Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24446.84
5426Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8946.50
5531Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8946.29
5627Piotr Stefanów
Zbigniew Sagan
2.0
9.0
MPMP/8945.90
574Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6845.65
583Bohdan Błęcki
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/6845.61
5910Jerzy Gładysz
Wojciech Lubas
12.0
5.0
DSDS/6845.44
6029Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MPMP/8945.38
6158Maciej Wybranowski
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
WP
LD
WP/24445.21
6267Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24445.11
6352Janusz Suszczyński
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/24444.94
6465Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/24444.79
6577Andrzej Więckowski
Jolanta Burwell
0.0
0.0
NZWP/24444.69
6679Nina Halicka
Michał Zdun
0.0
0.0
WP/24444.63
6714Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/8943.84
6872Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
3.0
4.0
WPWP/24442.64
6948Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/8941.79
7071Wojciech Przybylski
Maria Pelant
0.0
0.0
NZWP/24441.23
7163Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24441.13
7242Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/8941.11
7330Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8941.08
7418Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8940.55
7537Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/8938.91
7646Marek Kowalski
Krzysztof Gawor
3.0
3.0
MPMP/8938.27
771Teresa Lubas
Sławomir Zagórski
0.0
2.0
DSDS/6835.54
7869Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.5
0.0
WPWP/24428.69

Statystyka ośrodków...