Turniej na maksy

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: M. Paluczek - F. Kłonowski, 0.0, , MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 22EW 3 SW H3-1 10020.59
121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 23EW 6 DS S7+1 139044.12
121: Ł. Kasperczyk - M. Stasik, 1.0, MP 24EW 6 S xS D2= 12105.88
218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 28EW 1 NTN C2+1 12045.59
218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 29EW 3 NTN HA= 6001.87
218: K. Kowalska - J. Zatorski, 2.0, MA 30EW 4 SS D7= 42054.81
320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 25NS 3 SW D5= 14038.24
320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 26NS 3 NTS D5-1 10023.53
320: M. Dudwał - K. Stawski, 0.0, MP 27NS 6 S xW D5-1 10094.12
45: J. Laszczak - O. Tokarczuk, 0.5, -/DS 16EW 4 CE H3-2 2005.88
45: J. Laszczak - O. Tokarczuk, 0.5, -/DS 17EW 3 NTS S4+1 43029.41
45: J. Laszczak - O. Tokarczuk, 0.5, -/DS 18EW 4 HN S2= 62064.71
517: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 4NS 3 NTN S4-3 3000.00
517: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 5NS 3 NTN S2= 60044.12
517: B. Kozłowska - A. Rosik, 0.0, DS 6NS 3 DS H3+2 15076.47
624: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 19EW 1 NT xE CK-2 5005.88
624: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 20EW 5 SS D7= 65014.71
624: B. Bunar - D. Rajtar, 3.0, MP 21EW 1 NTE C2-2 1000.17
719: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 1EW 4 HN S3= 42044.12
719: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 2EW 4 SE C7+1 45061.76
719: M. Kopczyńska - M. Hernandez, 2.0, PD 3EW 5 DS CJ= 40072.06
811: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 7NS 2 HS SK-1 10061.76
811: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 8NS 1 DW CA+4 15032.35
811: M. Burzyński - T. Okurowski, 0.0, 9NS 3 NTN C9= 40052.94
925: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 34EW 2 HS D3+2 17027.94
925: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 35EW 2 DS CA-1 5072.06
925: A. Bigosińska - K. Kowal, 0.5, MP 36EW 3 NTW D6-1 10045.59
1015: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 13EW 2 SN C6-2 20029.41
1015: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 14EW 4 SN D3-2 10067.65
1015: J. Dziuba - M. Kapała, 0.5, MA/DS 15EW 1 NTN SA+3 1805.88
1122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 43NS 4 HE D8+2 48034.12
1122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 44NS 2 HE D8-1 5023.53
1122: N. Staroń - M. Armuła, 1.0, MP 45NS 3 NTE D4+2 6602.35
126: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 40NS 3 NTN D3= 40078.51
126: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 41NS 3 SW D10= 14037.78
126: N. Szoka - S. Burzyńska, 0.0, 42NS 3 SE H5+1 17066.29
1326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 37EW 4 SE D10-1 509.28
1326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 38EW 1 CE S9= 7082.58
1326: M. Czokało - J. Chrabąszcz, 0.0, -/MP 39EW 1 NTW S3-1 10025.57
1423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 10NS 2 CW DA+1 11047.06
1423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 11NS 3 NTE H5-2 10094.12
1423: M. Osmolak - K. Kiraga, 2.5, MA 12NS 2 HE C6-1 5050.00
 +/-
 WYNIK40.35
 MIEJSCE32