Turniej na maksy
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016
Wyniki z 16 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
29
Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
3.0
WP
DS
DS/72
70.34
29
2
40
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
69.14
29
3
192
Dariusz Milewski
Marek Piętak
2.0
1.5
PM
PM/102
66.76
28
4
162
Maria Osmolak
Kacper Kuflowski
1.0
1.0
MA
MP
MP/41
66.22
28
5
229
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
65.01
27
6
39
Andrzej Buczkowski
Jerzy Kowalski
4.0
13.0
KP
KP/50
64.93
27
7
125
Andrzej Chyliński
Aleksander Pietrow
0.5
0.0
MA
MP
MP/248
64.19
26
8
22
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
12.0
12.0
DS
DS/72
63.82
26
9
156
Kamila Kiraga
Konrad Nosal
1.5
0.0
MA
MP
MP/41
62.56
25
10
89
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/88
62.50
25
11
221
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
62.26
24
12
114
Dariusz Grodzki
Bartosz Bunar
2.5
1.5
LU
MP
MP/248
62.12
24
13
98
Maciej Grabiec
Maciej Kita
5.0
5.0
MP
MP/230
61.98
23
14
139
Magdalena Lankosz
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MP
MP/40
61.66
23
15
42
Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
5.0
9.0
KP
KP/50
61.49
22
16
3
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
61.30
22
17
95
Jerzy Dusza
Jacek Witek
3.0
2.0
MP
MP/138
61.08
21
18
151
Kazimierz Chłobowski
Maciej Szczerczak
11.0
3.0
MP
MP/40
61.06
21
19
245
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
7.0
WP
LB
WP/244
60.94
20
20
92
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
MA
MA/88
60.81
20
21
160
Natalia Staroń
Dominik Rajtar
0.5
1.0
MP
MP/41
60.69
20
22
183
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
1.0
PK
PK/51
60.06
19
23
55
Jerzy Gaworczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
59.92
19
24
128
Przemysław Pasiński
Aleksander Wład
0.0
4.0
MP
LD
MP/248
59.85
18
25
14
Krzysztof Obłój
Leszek Adamus
3.0
3.0
DS
DS/67
59.70
18
26
149
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
59.57
17
27
82
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MA
MA/88
59.55
17
28
108
Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
4.0
MP
MP/230
59.11
16
29
49
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
4.0
5.0
KP
KP/50
59.11
16
30
236
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WP
WP/244
59.02
15
31
174
Wojciech Micek
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/51
58.83
15
32
46
Maciej Stanek
Jarosław Żurawski
7.0
4.0
KP
KP/50
58.67
14
33
74
Dariusz Jagodziński
Grzegorz Górecki
1.5
4.0
MA
MA/46
58.32
14
34
50
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
57.99
13
35
65
Mirosław Marszał
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
57.92
13
36
44
Adam Tomczak
Adam Gregorowicz
4.0
2.5
KP
KP/50
57.90
13
37
10
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
57.78
12
38
238
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/244
57.46
12
39
211
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
57.37
11
40
172
Adam Szempliński
Mirosław Hryszko
5.0
5.0
PD
PD/81
57.06
11
41
163
Julia Chrabąszcz
Stanisław Ochoński
0.0
0.0
MP
MP/41
57.03
10
42
67
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
56.99
10
43
84
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
56.90
9
44
204
Stanisław Bujała
Jan Wieczorek
3.0
9.0
PM
PM/102
56.74
9
45
127
Mikołaj Bogucki
Krzysztof Krajewski
0.0
7.0
MP
PD
MP/248
56.44
8
46
75
Kazimierz Falkowski
Adam Amrozy
5.0
3.0
MA
MA/65
56.44
8
47
30
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
56.43
7
48
86
Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
1.0
MA
MA/88
56.32
7
49
5
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
56.28
6
50
66
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
56.13
6
51
102
Ryszard Skotarski
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
MP
MP/230
56.09
6
52
119
Szymon Ciosek
Grzegorz Posyniak
0.0
2.5
MP
LU
MP/248
56.03
6
53
85
Witold Moreń
Kazimierz Głowacki
0.0
1.5
MA
MA/88
55.94
6
54
193
Waldemar Warzała
Józef Pochroń
11.0
19.0
PM
PM/102
55.85
6
55
198
Marek Kryniewski
Kazimierz Dominiak
5.0
9.0
PM
PM/102
55.76
6
56
76
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
55.73
6
57
213
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/244
55.72
6
58
164
Kinga Kowal
Michał Mirecki
0.5
1.0
MP
MP/41
55.65
6
59
184
Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
55.61
6
60
181
Artur Wasik
Ryszard Styga
11.0
11.0
PK
PK/51
55.54
5
61
35
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
55.53
5
62
215
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/244
55.53
5
63
237
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
4.0
11.0
WP
WP/244
55.49
5
64
165
Marta Armuła
Kacper Wieczorkowski
0.5
1.0
MP
MP/41
55.48
5
65
100
Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/230
55.43
5
66
148
Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
7.0
MP
MP/40
55.20
5
67
179
Zdzisław Nowak
Jerzy Biegalski
4.0
4.0
SW
PK/51
55.05
5
68
61
Andrzej Skowroński
Szymon Rogut
2.5
0.0
LD
LD/48
55.01
5
69
68
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LD
LD/48
54.96
5
70
241
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WP
WP/244
54.94
5
71
150
Jarosław Duda
Mirosław Sady
4.0
12.0
MP
MP/40
54.88
5
72
63
Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
LD
LD/48
54.88
4
73
19
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
54.84
4
74
188
Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
19.0
2.5
DS
PM
PM/102
54.68
4
75
134
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/40
54.64
4
76
206
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PM
PM/102
54.41
4
77
187
Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
3.0
5.0
PM
PM/102
54.34
4
78
209
Aleksander Kasprzak
Robert Krawczyk
18.0
4.0
PM
PM/102
54.27
4
79
195
Jacek Piotrowski
Edmund Pinkiewicz
12.0
12.0
PM
PM/102
54.25
4
80
12
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
54.14
4
81
130
Marta Grodzka
Oskar Tokarczuk
2.5
0.5
LU
DS
MP/248
54.13
4
82
201
Władysław Łobacz
Czesław Gruszecki
2.5
2.0
PM
PM/102
53.85
4
83
171
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
5.0
PD
PD/81
53.81
4
84
222
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
4.0
WP
WP/244
53.78
4
85
235
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
53.51
3
86
144
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MP
MP/40
53.44
3
87
17
Stanisław Nadkierniczny
Janusz Kowalski
3.0
1.5
DS
DS/67
53.43
3
88
36
Kazimierz Ligęza
Dariusz Bartoś
5.0
2.5
KP
KP/50
53.41
3
89
123
Bartosz Żbik
Jarosław Kaczorowski
0.5
12.0
MP
LU
MP/248
53.38
3
90
153
Julia Grodzka
Hieronim Dzieślewski
1.5
1.0
LU
MP
MP/41
53.29
3
91
212
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
LB
WP/244
53.26
3
92
21
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DS
DS/72
53.11
3
93
214
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WP
WP/244
53.08
3
94
112
Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MP
MP/230
52.98
3
95
169
Stefan Kopyt
Władysław Szałkiewicz
3.0
3.0
PD
PD/81
52.95
3
96
111
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/230
52.94
3
97
120
Adrian Bakalarz
Maria Kopczyńska
5.0
1.0
SL
PD
MP/248
52.65
2
98
9
Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DS
DS/67
52.46
2
99
137
Ryszard Cieślik
Stanisław Mierzwa
2.0
7.0
MP
MP/40
52.31
2
100
143
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/40
52.30
2
101
121
Aron Shindler
Przemysław Nitek
0.0
2.0
MP
MA
MP/248
52.09
2
102
243
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/244
51.95
2
103
247
Marek Sosiński
Zofia Mikołajczyk
7.0
4.0
WP
WP/244
51.90
2
104
145
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MP
MP/40
51.88
2
105
93
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
51.63
2
106
176
Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PK
PK/51
51.40
2
107
196
Zdzisław Jędrzejczak
Artur Toeplitz
4.0
5.0
PM
PM/102
51.32
2
108
27
Zdzisław Patreuha
Sławomir Zimniak
4.0
5.0
DS
DS/72
51.20
2
109
140
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/40
51.05
2
110
48
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
2.0
KP
KP/50
51.03
1
111
219
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
50.97
1
112
227
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
50.95
1
113
70
Sławomir Malanowski
Szczepan Okonkowski
2.0
0.0
MA
MA/46
50.92
1
114
231
Janusz Suszczyński
Krzysztof Galubiński
4.0
1.0
WP
WP/244
50.83
1
115
94
Tadeusz Przybycień
Andrzej Kokoszyński
2.0
0.0
MP
MP/138
50.81
1
116
199
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM/102
50.75
1
117
240
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/244
50.67
1
118
90
Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
50.64
1
119
116
Ryhor Abramovich
Jakub Dziuba
1.5
0.5
SW
MA
MP/248
50.55
1
120
107
Krzysztof Jakubas
Ziemowit Sacha
3.0
1.0
MP
MP/230
50.43
1
121
34
Stanisław Ciesielski
Stefan Pigla
5.0
4.0
KP
KP/50
50.36
1
122
218
Lidia Gapińska
Justyna Łaniewska
0.5
1.5
WP
WP/244
50.36
123
8
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
50.18
124
239
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
3.0
2.5
WP
WP/244
50.17
125
141
Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
4.0
3.0
MP
MP/40
50.06
126
69
Tadeusz Wiśniewski
Lech Bramorski
3.0
1.0
MA
MA/46
50.02
127
45
Lesław Pieśnin
Ryszard Kurpios
3.0
1.5
KP
KP/50
49.95
128
1
Marcin Pastudzki
Zbigniew Sobczyk
2.5
12.0
DS
DS/67
49.81
129
161
Karolina Kowalska
Franciszek Kurlit
1.0
1.0
MA
MP
MP/41
49.74
130
223
Andrzej Dymek
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WP
WP/244
49.65
131
228
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/244
49.62
132
57
Henryk Krakowiak
Adam Żywiec
3.0
3.0
LD
SL
LD/48
49.59
133
104
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MP
MP/230
49.58
134
16
Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
OP
DS
DS/67
49.48
135
135
Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MP
MP/40
49.40
136
190
Antoni Sękowski
Jacek Lew
18.0
13.0
PM
PM/102
49.30
137
77
Maciej Wiącek
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
MA
MA/65
49.11
138
101
Stanisław Prokuszki
Wacław Sypień
3.0
5.0
MP
MP/230
49.07
139
173
Bogusław Konefał
Ryszard Michalak
0.0
7.0
PK
PK/51
48.94
140
71
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.5
MA
MA/46
48.65
141
2
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
48.61
142
25
Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/72
48.49
143
33
Bogdan Zieliński
Waldemar Kamiński
5.0
7.0
KP
KP/50
48.34
144
166
Alicja Bigosińska
Michał Dudwał
0.0
0.0
MP
MP/41
48.33
145
189
Jerzy Komorowski
Witold Kaliński
5.0
12.0
PM
PM/102
48.26
146
202
Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
1.0
4.0
PM
PM/102
48.24
147
216
Jadwiga Nowak
Michał Kanikowski
11.0
5.0
WP
WP/244
48.19
148
191
Andrzej Osiński
Mirosław Giełczyński
2.0
1.0
PM
PM/102
48.18
149
18
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
48.17
150
147
Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MP
MP/40
48.13
151
105
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/230
48.00
152
97
Tadeusz Murczek
Władysław Słowik
11.0
11.0
MP
MP/230
47.86
153
177
Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
4.0
3.0
PK
PK/51
47.85
154
175
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PK
PK/51
47.73
155
167
Grzegorz Zalewski
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
47.64
156
106
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/230
47.49
157
7
Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
3.0
2.0
DS
DS/67
47.39
158
232
Wojciech Witkowski
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WP
WP/244
47.37
159
117
Dominik Florczak
Renata Baran
0.0
0.5
MA
LB
MP/248
47.25
160
182
Janusz Hołdan
Bogdan Rojkowicz
0.0
5.0
NZ
PK
PK/51
47.24
161
62
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.0
0.0
LD
LD/48
47.05
162
81
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
46.98
163
217
Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
3.0
WP
WP/244
46.78
164
220
Krzysztof Janecki
Jacek Wolski
1.0
0.5
WP
WP/244
46.73
165
11
Anna Jankowska
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DS
DS/67
46.55
166
185
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/51
46.51
167
73
Jacek Nowicki
Marek Kanty
0.0
0.0
MA/46
46.46
168
178
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/51
46.41
169
110
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/230
46.19
170
155
Mariana Hernandez
Jakub Zatorski
1.0
1.0
PD
MA
MP/41
46.19
171
59
Lesław Szczepaniak
Arkadiusz Gotwald
2.5
2.5
LD
LD/48
46.10
172
244
Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WP
WP/244
46.06
173
152
Maria Moryto
Andrzej Jeż
0.0
0.0
MP
MP/40
45.93
174
72
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
KP
MA/46
45.60
175
207
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
PM/102
45.34
176
205
Kamil Puczyłowski
Krzysztof Przybielski
0.5
3.0
WM
PM
PM/102
45.29
177
60
Władysław Kobżyński
Włodzimerz Pomykała
0.0
0.0
LD
LD/48
45.28
178
138
Grażyna Lachowska
Hanna Łazarska
1.0
1.0
MP
MP/40
45.25
179
31
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.0
DS
DS/72
45.10
180
248
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WP
WP/244
45.10
181
87
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MA
MA/88
45.09
182
197
Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
4.0
13.0
PM
PM/102
44.98
183
4
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
44.92
184
131
Ludwik Drużkowski
Marian Łoboda
0.0
0.0
MP
MP/40
44.78
185
136
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
MP
MP/40
44.71
186
168
Robert Barankiewicz
Henryk Stecewicz
1.0
3.0
LD
PD
PD/81
44.52
187
26
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
44.50
188
91
Kazimierz Dobrzyniecki
Zbigniew Garlej
4.0
4.0
MA
MA/88
44.41
189
246
Małgorzata Augustyn
Piotr Surdyk
2.0
2.5
WP
WP/244
44.40
190
194
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
1.5
4.0
PM
PM/102
44.39
191
132
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
1.0
MP
MP/40
44.04
192
170
Jarosław Roszczenko
Piotr Latała
2.5
4.0
PD
PD/81
43.99
193
38
Bogumił Drews
Michał Dolny
0.0
2.0
KP
KP/50
43.97
194
129
Halina Perkowska
Jacek Kudrys
0.0
0.0
PD
MP
MP/248
43.95
195
113
Michał Kapała
Agnieszka Wierzbowska
0.0
0.0
DS
MP
MP/248
43.93
196
115
Gabriel Czubowski
Damian Mirkowicz
0.0
0.0
MP/248
43.68
197
37
Halina Pientka
Tadeusz Rakoczy
2.5
2.0
KP
KP/50
43.25
198
64
Jerzy Rzymski
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
43.07
199
122
Krzysztof Stawski
Tomasz Ustrzycki
0.0
0.0
MP
MP/248
42.97
200
146
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
42.90
201
15
Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DS
DS/67
42.73
202
234
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
4.0
2.5
WP
WP/244
42.59
203
51
Piotr Proporowicz
Grzegorz Rojewski
4.0
12.0
KP
KP/50
42.53
204
242
Bogumiła Jakubowska
Andrzej Kawczyński
2.5
0.0
WP
NZ
WP/244
42.35
205
83
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
41.74
206
208
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PM
PM/102
41.69
207
180
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
41.32
208
225
Janusz Kopras
Sławomir Tomaszewski
3.0
1.5
WP
WP/244
41.20
209
23
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
41.15
210
142
Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MP
MP/40
41.15
211
233
Henryk Duszyński
Karol Mońko
4.0
4.0
WP
WP/244
41.05
212
226
Graf Udo
Jolanta Burwell
0.0
0.0
NZ
WP/244
41.03
213
126
Marek Burzyński
Edward Sajkowski
0.0
3.0
LB
MP/248
41.00
214
52
Tomasz Borucki
Krzysztof Farecki
5.0
1.0
KP
KP/50
40.88
215
124
Justyna Graniczny
Jan Laszczak
1.5
0.0
KP
MA
MP/248
40.76
216
6
Bogdan Sokół
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DS
DS/67
40.57
217
200
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
40.08
218
24
Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DS
DS/72
39.89
219
28
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72
39.39
220
20
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
39.31
221
154
Natalia Szoka
Tomasz Okurowski
0.0
0.0
MP/41
38.99
222
41
Józef Szulc
Włodzimierz Maćkowski
1.5
1.5
KP
KP/50
38.91
223
56
Tadeusz Witek
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
38.44
224
99
Zbigniew Maj
Adam Dmochowski
0.0
5.0
MP
MP/230
38.17
225
186
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
37.52
226
54
Marian Jankowski
Zbigniew Dąbek
4.0
5.0
KP
KP/50
36.73
227
96
Eugeniusz Liana
Maciej Bajorek
1.0
0.0
MP
MP/138
36.49
228
13
Jerzy Więcławski
Stanisław Korona
4.0
2.5
DS
DS/67
-0.19
36.19
229
79
Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.0
1.0
MA
MA/88
35.68
230
133
Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
35.64
231
53
Elżbieta Olejnik
Lucyna Gozdek
1.0
1.5
KP
KP/50
35.63
232
118
Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
0.0
0.0
MP/248
34.98
233
58
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
34.65
234
224
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZ
WP/244
34.04
235
109
Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
1.5
1.5
MP
MP/230
33.63
236
210
Krystyna Marson
Olgierd Zieliński
0.0
0.0
PM
PM/102
32.71
237
43
Marek Skonieczny
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
32.17
238
157
Maria Czokała
Rafał Chomczyk
0.0
0.0
MP/41
31.52
239
80
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MA
MA/88
31.10
240
230
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WP
WP/244
30.73
241
78
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
-10.00
28.74
242
159
Sylwia Burzyńska
Michał Remża
0.0
0.0
MP/41
25.39
Statystyka ośrodków...