Turniej na maksy

Piątek, 19 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Zygmunt Kondyjowski
Mirosław Sankiewicz
3.0
5.0
ZPMP/4166.668
232Agnieszka Wierzbowska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MPMP/4164.538
350Robert Ciesielski
Andrzej Ostrowski
2.0
1.5
WPWP/25464.297
41Kamila Kukuła
Zbigniew Sobczyk
4.0
12.0
DSDS/6763.647
543Krzysztof Śliwoń
Szymon Ciosek
13.0
0.0
SL
MP
MP/4161.776
648Roman Marczewski
Maciej Chrobot
5.0
3.0
ZPMP/4161.355
715Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
2.5
OP
DS
DS/6761.135
822Andrzej Wojnarowski
Paweł Stężała
7.0
5.0
OP
ZP
MP/4159.324
910Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
9.0
2.0
DSDS/6759.114
1033Michał Mirecki
Dominik Rajtar
1.0
1.5
MPMP/4158.613
1124Agata Kowal
Marta Armuła
7.0
0.5
MPMP/4157.472
1225Julia Chrabąszcz
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
MPMP/4157.382
1331Paweł Babecki
Jarosław Malarski
4.0
1.5
LDMP/4157.352
1446Oskar Tokarczuk
Adrian Bakalarz
0.5
5.0
DS
SL
MP/4156.752
152Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DSDS/6756.432
1635Hieronim Dzieślewski
Kacper Wieczorkowski
1.0
1.0
MPMP/4156.042
176Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6755.802
1837Jolanta Simińska
Tadeusz Stodulski
0.5
1.0
LDMP/4155.691
1929Jan Kurzyk
Edward Sajkowski
4.0
3.0
PM
LB
MP/4154.371
205Anna Jankowska
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/6754.241
2145Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
0.5
0.0
MPMP/4152.731
2254Ryszard Białkiewicz
Małgorzata Zielonacka
3.0
1.5
WPWP/25452.501
2321Natalia Staroń
Julia Grodzka
0.5
1.5
MP
LU
MP/4152.381
2419Maria Kopczyńska
Mariana Hernandez
1.0
1.0
PDMP/4152.171
2536Halina Perkowska
Andrzej Chyliński
0.0
0.5
PD
MA
MP/4151.651
267Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DSDS/670.3751.051
2740Arkadiusz Ćwirko
Paweł Jasiński
3.0
1.0
WM
LD
MP/4150.42
2839Małgorzata Kmiecik
Piotr Marudziński
0.0
5.0
SL
MA
MP/4150.34
2942Franciszek Kurlit
Bartosz Bunar
1.5
1.5
MPMP/4148.97
303Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6748.97
3149Barbara Speth
Sławomir Speth
1.0
1.0
WPWP/25447.70
3241Stanisław Ochoński
Konrad Nosal
0.0
0.0
MPMP/4147.64
338Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6747.11
349Marcin Motykiewicz
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/6745.39
3538Maria Osmolak
Karolina Kowalska
1.0
1.0
MAMP/4144.90
3617Kamila Kiraga
Kacper Kuflowski
1.5
1.5
MA
MP
MP/4144.78
3713Antoni Słowik
Stanisław Zapaśnik
3.0
3.0
DSDS/6744.69
3844Jakub Zatorski
Przemysław Nitek
1.0
2.0
MAMP/4144.58
394Sławomir Zagórski
Ryszard Rolka
2.0
5.0
DSDS/6744.49
4027Mikołaj Bogucki
Tomasz Ustrzycki
0.0
0.0
MPMP/4143.87
4114Andrzej Suchodolski
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6743.80
4252Elźbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.0
0.0
WPWP/25442.89
4334Krzysztof Stawski
Michał Dudwał
0.0
0.0
MPMP/4142.69
4451Eugeniusz Kubiak
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WPWP/25442.61
4530Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
0.5
0.5
MPMP/4142.06
4626Aron Shindler
Aleksander Pietrow
0.0
0.0
MPMP/4139.19
4712Leszek Haber
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6738.99
4847Michał Kapała
Jakub Dziuba
0.0
0.5
DS
MA
MP/4138.62
4916Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/6738.12
5028Piotr Szczeciński
Michał Stasik
3.0
0.0
LD
MP
MP/4137.50
5118Dominik Florczak
Jan Laszczak
0.0
0.0
MAMP/4136.53
5223Jacek Kudrys
Adam Błachut
0.0
0.0
MPMP/4134.44

Statystyka ośrodków...