Turniej na maksy

Czwartek, 18 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Zygmunt Kondyjowski
Mirosław Sankiewicz
3.0
5.0
ZPMP/4168.209
243Dominik Rajtar
Adrian Bakalarz
1.5
5.0
MP
SL
MP/4165.799
318Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10364.668
435Marek Niemir
Mariusz Pater
1.5
11.0
KP
PM
MP/4163.707
546Edward Sajkowski
Jan Kurzyk
3.0
4.0
LB
PM
MP/4163.407
634Andrzej Chyliński
Piotr Marudziński
0.5
5.0
MAMP/4161.976
753Paweł Babecki
Jarosław Malarski
4.0
1.5
LDMP/4161.565
831Kacper Wieczorkowski
Hieronim Dzieślewski
1.0
1.0
MPMP/4161.525
913Adam Matyasik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPMP/10361.474
105Tomasz Dorobek
Remigiusz Kaźmierczak
3.0
3.0
DSDS/9460.033
1132Bartosz Żbik
Przemysław Pasiński
0.5
0.5
MPMP/4159.913
1245Paweł Stężała
Roman Marczewski
5.0
5.0
ZPMP/4159.712
1325Natalia Staroń
Agata Kowal
0.5
7.0
MPMP/4159.542
1444Ryhor Abramovich
Michał Mirecki
1.0
1.0
SW
MP
MP/4158.822
152Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPDS/9457.582
1615Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/10355.202
1710Adam Cichoń
Rafał Śmiałek
2.0
4.0
MPMP/10354.022
1840Julia Chrabąszcz
Maciej Chrobot
0.0
3.0
MP
ZP
MP/4153.392
1911Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MPMP/10353.381
2019Jerzy Bałon
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10353.271
2138Julia Grodzka
Marta Armuła
1.5
0.5
LU
MP
MP/4151.801
226Andrzej Hołówko
Ryszard Wojtala
1.0
3.0
DSDS/9451.401
2351Halina Perkowska
Małgorzata Kmiecik
0.0
0.0
PD
SL
MP/4151.401
243Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/9451.271
2556Krzysztof Śliwoń
Tomasz Ustrzycki
13.0
0.0
SL
MP
MP/4150.641
2652Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
2.5
5.0
MPMP/4150.301
2721Halina Święch
Zbigniew Sagan
7.0
9.0
MPMP/10349.301
281Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
2.5
3.0
DSDS/9449.18
2947Jolanta Simińska
Piotr Szczeciński
0.5
3.0
LDMP/4149.13
3012Ryszard Calik
Jerzy Piekarski
3.0
0.0
MPMP/10348.99
3149Tadeusz Stodulski
Andrzej Wojnarowski
1.0
7.0
LD
OP
MP/4148.92
329Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10347.21
3350Arkadiusz Ćwirko
Michał Stasik
3.0
0.0
WM
MP
MP/4144.90
3422Tytus Bisping
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/10344.83
3514Ewa Kwiecień
Katarzyna Michałek
3.0
7.0
MP
SL
MP/10344.77
3629Konrad Nosal
Stanisław Ochoński
0.0
0.0
MPMP/4144.56
3755Karolina Kowalska
Oskar Tokarczuk
1.0
0.5
MA
DS
MP/4144.01
3823Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10343.92
54Przemysław Nitek
Paweł Jasiński
2.0
1.0
MA
LD
MP/4143.92
4048Bartosz Bunar
Kacper Kuflowski
1.5
1.5
MPMP/4143.72
4120Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10343.65
4230Szymon Ciosek
Mikołaj Bogucki
0.0
0.0
MPMP/4143.44
438Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9442.94
4436Aleksander Pietrow
Aron Shindler
0.0
0.0
MPMP/4142.87
4517Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10342.48
4624Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10341.69
4727Maria Osmolak
Franciszek Kurlit
1.0
1.5
MA
MP
MP/4140.45
4842Kamila Kiraga
Jakub Dziuba
1.5
0.5
MAMP/4139.67
4933Jacek Kudrys
Krzysztof Stawski
0.0
0.0
MPMP/4139.20
5028Dominik Florczak
Jakub Zatorski
0.0
1.0
MAMP/4137.69
5139Maria Kopczyńska
Mariana Hernandez
1.0
1.0
PDMP/4137.56
524Joanna Kokot
Paul Kokot
1.5
1.5
DSDS/9437.10
5326Adam Błachut
Michał Dudwał
0.0
0.0
MPMP/4134.20
5441Michał Kapała
Jan Laszczak
0.0
0.0
DS
MA
MP/4124.11

Statystyka ośrodków...