Turniej na maksy

Piątek, 12 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WPWP/27070.498
223Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
4.0
OP
MA
MP/24869.698
319Mateusz Krzemyk
Oskar Tokarczuk
1.5
0.5
MP
DS
MP/24865.877
431Filip Trojański
Ryszard Kiełczewski
1.5
18.0
MA
SL
MP/24862.426
529Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
5.0
1.5
SL
MP
MP/24861.926
650Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
1.0
1.0
WPWP/27061.615
78Janusz Staniów
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6759.445
824Zbigniew Armata
Ryhor Abramovich
1.5
1.0
DS
SW
MP/24858.304
927Karolina Piekarz
Mikołaj Tomalik
1.5
0.5
MP
SL
MP/24857.963
109Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DSDS/6757.853
1152Stanisław Brzuska
Marcin Szymański
0.0
4.0
WPWP/27057.582
1218Kinga Hałas
Tomasz Pawełczyk
1.0
2.5
SLMP/24857.392
1348Radosław Kawałek
Maciej Jankowski
0.0
1.0
WPWP/27056.832
141Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6756.652
1521Szymon Ostrowski
Szymon Armata
0.0
0.0
DSMP/24856.292
1610Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DS
OP
DS/6756.042
177Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6755.891
1830Jakub Pilachowski
Maciej Żurek
0.5
0.0
PMMP/24855.431
1932Jeremi Mazur
Grzegorz Walczewski
1.5
1.5
MP
SL
MP/24855.051
2016Roman Madej
Bartosz Bunar
1.5
1.5
MPMP/24854.281
214Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6753.881
222Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.5
4.0
DSDS/6753.741
2343Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
0.5
0.5
WPWP/27053.221
2425Piotr Konarski
Michał Kaleta
2.0
2.5
SLMP/24853.041
2533Maciej Kędzierski
Jerzy Matura
2.0
3.0
MP
SL
MP/24852.981
2617Michał Kuczkowski
Szymon Superson
2.0
1.5
MPMP/24852.66
2734Dominik Rajtar
Wiktor Pantak
1.5
1.5
MP
SL
MP/24851.50
2851Igor Nowak
Jan Sibilski
0.0
5.0
WPWP/27051.23
2936Agnieszka Wierzbowska
Robert Różak
0.0
5.0
 
MP
MP/24849.54
3012Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6746.47
3141Jakub Głowacki
Maksym Ratajczak
0.0
0.0
WPWP/270-1.1146.32
3215Emilia Szkaradek
Michalina Krysiak
0.5
0.0
MP
PM
MP/24846.26
335Dariusz Budnik
Janusz Drozdowski
2.0
12.0
DSDS/6745.70
3414Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/6743.96
353Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DSDS/6743.65
3649Marianna Jeżewska
Andrzej Bednarczyk
0.0
1.0
WPWP/27043.59
3720Gabriel Chrabąszcz
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MPMP/248-0.4243.35
386Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DSDS/6742.17
3947Mateusz Tomaszewski
Marcel Szydłowski
0.0
0.0
WPWP/270-1.1141.28
4022Julia Grodzka
Anna Pytka
1.0
0.0
LU
 
MP/24841.28
4126Izabela Piotrowska
Agnieszka Szybowska
0.0
0.0
SL
PM
MP/24839.47
4245Justyna Zielniewicz
Kajetan Gościański
0.0
0.0
WPWP/270-0.5639.03
4335Jakub Ryczan
Martin Kaleta
0.5
0.5
SLMP/24838.47
4440Bartek Drabiński
Michał Stasik
0.0
0.0
PM
MP
MP/24838.45
4546Julia Róg
Konstanty Kordas
0.0
0.5
WPWP/27038.43
4644Kalina Naskręt
Julia Klincewicz
0.0
0.5
WPWP/270-0.5637.38
4713Anna Jankowska
Sławomir Zagórski
2.5
2.0
DSDS/6736.64
4837Łukasz Kasperczyk
Karol Stachyra
1.0
0.0
MP
PM
MP/24829.16
4928Anna Buras
Kajetan Zimny
0.0
0.0
SLMP/24828.88
5039Filip Cimr
Igor Gospodarek
0.0
0.0
SLMP/24823.69

Statystyka ośrodków...