Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 11 sierpnia 2016
Wyniki z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
27
Piotr Konarski
Adrian Bakalarz
2.0
5.0
SL
MP/248
81.78
6
2
19
Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
4.0
4.0
MA
OP
MP/248
75.22
6
3
15
Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.5
2.5
SL
MP/248
56.54
5
4
16
Leszek Nowak
Roman Madej
7.0
1.5
MP
MP/248
47.71
4
5
7
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
3.60
43.71
4
6
29
Ryhor Abramovich
Michalina Krysiak
1.0
0.0
SW
PM
MP/248
40.12
3
7
22
Ryszard Kiełczewski
Oskar Tokarczuk
18.0
0.5
SL
DS
MP/248
31.50
3
8
11
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
30.88
2
9
1
Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/72
3.60
26.63
2
10
9
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
3.60
24.80
2
11
3
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
3.60
23.68
1
12
32
Grzegorz Walczewski
Jeremi Mazur
1.5
1.5
SL
MP
MP/248
21.82
1
13
23
Jonatan Chrobak
Karolina Kręcioch
0.0
0.0
SL
MP/248
12.36
1
14
8
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
1.5
DS
DS/72
3.60
11.62
1
15
13
Kinga Hałas
Piotr Wzorek
1.0
2.5
SL
MP
MP/248
10.56
1
16
6
Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/72
3.60
9.64
1
17
24
Emilia Szkaradek
Karolina Piekarz
0.5
1.5
MP
MP/248
8.11
1
18
30
Filip Trojański
Wiktor Pantak
1.5
1.5
MA
SL
MP/248
-0.01
1
19
21
Ryszard Rosikiewicz
Zbigniew Armata
0.0
1.5
DS
MP/248
-1.85
1
20
17
Maciej Żurek
Jakub Pilachowski
0.0
0.5
PM
MP/248
-2.91
21
35
Dominik Rajtar
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MP
MP/248
-3.14
22
18
Maciej Kędzierski
Mateusz Krzemyk
2.0
1.5
MP
MP/248
-10.97
23
14
Szymon Superson
Bartosz Bunar
1.5
1.5
MP
MP/248
-11.24
24
2
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
3.04
-15.38
25
37
Marcin Wasłowicz
Karol Stachyra
1.5
0.0
PM
MP/248
-16.13
26
4
Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DS
DS/72
3.60
-18.73
27
33
Mikołaj Tomalik
Anna Buras
0.5
0.0
SL
MP/248
-26.19
28
10
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72
3.60
-27.34
29
36
Anna Pytka
Kajetan Zimny
0.0
0.0
LU
SL
MP/248
-27.53
30
26
Julia Grodzka
Kacper Kuflowski
1.0
1.5
LU
MP
MP/248
-30.29
31
28
Rozalia Wrzeszcz
Marta Sicińska
0.0
0.0
DS
MP/248
-33.56
32
31
Alicja Żarczyńska
Daria Raczek
0.0
0.0
DS
MP/248
-36.23
33
38
Łukasz Kasperczyk
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MP
MP/248
-36.91
34
20
Szymon Armata
Szymon Ostrowski
0.0
0.0
DS
MP/248
-38.64
35
34
Michał Stasik
Agnieszka Wierzchowska
0.0
0.0
MP
MA
MP/248
-45.57
36
25
Agnieszka Szybowska
Justyna Piotrowska
0.0
0.0
PM
SL
MP/248
-64.55
37
5
Jan Kulczycki
Tomasz Łowicki
1.5
2.5
DS
DS/72
3.60
-71.67
Statystyka ośrodków...