Turniej na maksy

Środa, 10 sierpnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
197Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24765.1316
235Zbigniew Armata
Leszek Nowak
1.5
7.0
DS
MP
MP/24863.0216
313Tomasz Pawełczyk
Piotr Wzorek
2.5
2.5
SL
MP
MP/24862.9315
417Mikołaj Tomalik
Jakub Pilachowski
0.5
0.5
SL
PM
MP/24861.9714
543Andrzej Borek
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/8961.5914
665Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/8961.4813
756Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MPMP/8960.5213
836Marcin Wasłowicz
Mateusz Krzemyk
1.5
1.5
PM
MP
MP/24860.2912
95Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/68-0.1959.4611
1028Bartosz Bunar
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
MPMP/24859.2311
1137Julia Grodzka
Łukasz Kasperczyk
1.0
1.0
LU
MP
MP/24858.9310
1291Piotr Tyranowski
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24758.8510
1380Wojciech Kaniewski
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24758.229
14101Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WPWP/24757.859
1522Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
4.0
OP
MA
MP/24857.458
1627Szymon Armata
Ryszard Rosikiewicz
0.0
0.0
DSMP/24857.077
1759Stanisław Mierzwa
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/8956.877
1830Piotr Konarski
Roman Madej
2.0
1.5
SL
MP
MP/24856.786
1964Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/89-0.1956.736
20103Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
3.0
4.0
WPWP/24756.225
2186John Catlow
Adam Peszke
1.0
4.0
WPWP/24756.185
22108Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
13.0
WPWP/24756.084
237Lech Warężak
Franciszek Zarzecki
9.0
13.0
DSDS/6855.904
2423Michał Kaleta
Szymon Superson
2.5
1.5
SL
MP
MP/24855.544
2569Grzegorz Latała
Jerzy Jeleń
3.0
1.5
MPMP/8955.203
2677Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24755.083
2741Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/8954.613
2862Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
5.0
7.0
MPMP/8954.403
2910Rob Helle
Michał Nowosadzki
7.0
24.0
MP
KP
DS/68-0.1954.253
3060Marek Jaworski
Piotr Radzikowski
12.0
7.0
MPMP/8954.003
3139Pytka Anna
Adrian Bakalarz
0.0
5.0
LU
SL
MP/24853.773
32105Przemysław Hauser
Leszek Rosochowicz
9.0
5.0
WPWP/24753.743
3332Karolina Piekarz
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MPMP/24853.623
94Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WPWP/24753.623
3533Jeremi Mazur
Grzegorz Walczewski
1.5
1.5
MP
SL
MP/24853.282
36100Beata Bojarska
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
LB
WP/24753.232
3755Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MPMP/8952.852
388Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DS
OP
DS/680.3752.392
3976Grzegorz Superson
Tadeusz Biernat
11.0
12.0
MPMP/8952.242
401Piotr Klubiński
Sławomir Zagórski
9.0
2.0
DSDS/6852.242
4148Maciej Kusion
Ewa Sobolewska
7.0
13.0
MP
LD
MP/8952.102
4292Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WPWP/24751.912
439Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSDS/6851.652
4483Jerzy Bajka
Zbigniew Przybylczak
5.0
3.0
WPWP/24751.642
4561Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8951.291
4684Jerzy Stefanowski
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WPWP/24751.241
4785Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24751.191
4882Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24751.131
4954Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
3.0
MPMP/8951.131
5089Hieronim Nowacki
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/24751.071
512Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6850.981
5219Marcin Kuflowski
Kacper Kuflowski
4.0
1.5
MPMP/24850.811
53106Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24750.781
5442Wit Klapper
Hubert Jaworowski
21.0
13.0
SL
MP
MP/8950.751
5545Stanisław Jaros
Mieczysław Szwarc
5.0
4.0
MPMP/8950.63
564Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1950.37
5774Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
3.0
MPMP/8950.05
5863Adam Matyasik
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MPMP/8950.01
5950Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/8949.50
6046Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/8949.48
6190Waldemar Bąk
Paweł Biś
1.5
1.5
WPWP/24749.46
6247Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
SL
MP
MP/8949.04
633Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6849.03
6487Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPWP/24748.94
6552Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/8948.86
6615Oskar Tokarczuk
Szymon Ostrowski
0.5
0.0
DSMP/24848.78
67107Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24748.58
6881Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24748.32
6973Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8948.19
7072Stanisław Urbanowski
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/8948.17
7134Ryhor Abramovich
Kajetan Zimny
1.0
0.0
SW
SL
MP/24848.08
7229Bartek Drabiński
Jerzy Matura
0.0
3.0
PM
SL
MP/24848.02
7367Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8947.83
7421Emilia Szkaradek
Kinga Hałas
0.5
1.0
MP
SL
MP/24847.80
7571Kamila Wesołowska
Magdalena Szumny
9.0
7.0
MPMP/8947.77
7644Piotr Stefanów
Zbigniew Sagan
2.0
9.0
MPMP/8947.55
77104Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/24747.27
7866Włodzimierz Wala
Jerzy Michałek
19.0
21.0
MP
SL
MP/8947.07
7914Martin Kaleta
Jakub Ryczan
0.5
0.5
SLMP/24846.51
8088Witold Beger
Andrzej Richter
3.0
3.0
WPWP/24746.47
8149Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MPMP/8946.44
8225Agnieszka Szybowska
Izabela Piotrowska
0.0
0.0
PM
SL
MP/24845.11
8326Dominik Rajtar
Ryszard Kiełczewski
1.5
18.0
MP
SL
MP/248-0.1944.72
8470Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/8944.13
8558Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/8943.96
8698Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/24743.88
8738Wiktor Pantak
Filip Trojański
1.5
1.5
SL
MA
MP/24843.75
8851Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8942.44
8953Tytus Bisping
Anna Bułat
5.0
2.5
MPMP/8942.42
9068Edward Warząchowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/8942.20
9195Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/24742.18
9296Aleksander Buchholz
Mieczysław Lewandowski
1.5
0.0
WP
NZ
WP/24741.40
9379Maria Pelant
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/24741.24
9493Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
NZWP/24741.03
95102Małgorzata Augustyn
Jerzy Nowak
2.0
12.0
WPWP/24740.60
9620Marta Sicińska
Rozalia Wrzeszcz
0.0
0.0
DSMP/24839.93
9724Anna Buras
Justyna Piotrowska
0.0
0.0
SLMP/24839.86
9878Andrzej Nowicki
Andrzej Olejniczak
3.0
0.0
LB
WP
WP/24739.81
9912Teresa Lubas
Wojciech Lubas
0.0
5.0
DSDS/680.3339.54
10057Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/8939.47
10175Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/8938.85
10218Daria Raczek
Alicja Żarczyńska
0.0
0.0
DSMP/24838.29
10316Karolina Kręcioch
Jonatan Chrobak
0.0
0.0
SLMP/24838.20
10499Włodzimierz Robak
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/24737.66
10540Karol Stachyra
Michał Stasik
0.0
0.0
PM
MP
MP/24836.44
1066Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
7.0
4.0
DSDS/6835.54
10731Filip Cimr
Igor Gospodarek
0.0
0.0
SLMP/24829.99

Statystyka ośrodków...