Turniej na maksy

Wtorek, 9 sierpnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
4.0
4.0
MA
OP
MP/24872.077
242Maksym Ratajczak
Marcin Szymański
0.0
4.0
WPWP/27069.167
317Marcin Kuflowski
Dominik Rajtar
4.0
1.5
MPMP/24868.516
41Maciej Wiącek
Jarosław Szczygieł
12.0
4.0
MAMA/6564.485
522Karolina Piekarz
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MPMP/24863.495
625Adrian Bakalarz
Michał Kaleta
5.0
2.5
SLMP/248-0.3862.194
738Maria Banaszkiewicz
Andrzej Bednarczyk
0.5
1.0
WPWP/27061.964
843Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WPWP/27061.073
930Marcin Wasłowicz
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
PM
MP
MP/24860.702
1013Tomasz Pawełczyk
Jerzy Matura
2.5
3.0
SLMP/24858.562
1111Mateusz Krzemyk
Roman Madej
1.5
1.5
MPMP/24858.422
125Leszek Łuniewski
Danuta Krupnik
12.0
5.0
MAMA/6557.132
1341Karol Maćkowiak
Jan Cieśliński
0.5
1.0
WPWP/27056.332
1424Jeremi Mazur
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
MPMP/24855.421
157Leszek Nowak
Agnieszka Wierzchowska
7.0
0.0
MP
MA
MP/24854.041
1619Alicja Żarczyńska
Oskar Tokarczuk
0.0
0.5
DSMP/24853.111
176Kazimierz Falkowski
Adam Amrozy
5.0
3.0
MAMA/6550.501
1826Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
1.0
0.0
MPMP/24850.101
1928Kajetan Zimny
Emilia Szkaradek
0.0
0.5
SL
MP
MP/24849.281
2039Kajetan Gościański
Konstanty Kordas
0.0
0.5
WPWP/27048.851
2120Kacper Kuflowski
Ryhor Abramovich
1.5
1.0
MP
SW
MP/24848.571
2218Zbigniew Armata
Szymon Armata
1.5
0.0
DSMP/24848.221
2323Wiktor Pantak
Filip Trojański
1.5
1.5
SL
MA
MP/24847.79
2421Bartosz Bunar
Szymon Superson
1.5
1.5
MPMP/24847.76
2515Mikołaj Tomalik
Kinga Hałas
0.5
1.0
SLMP/24847.72
269Maciej Żurek
Jakub Ryczan
0.0
0.5
PM
SL
MP/24847.56
2744Marianna Jeżewska
Mikołaj Jankowski
0.0
1.0
WPWP/270-0.6347.50
2810Michalina Krysiak
Anna Buras
0.0
0.0
PM
SL
MP/24847.32
292Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
5.0
2.0
MAMA/6546.94
3033Piotr Konarski
Jakub Pilachowski
2.0
0.5
SL
PM
MP/24846.86
313Grzegorz Górecki
Dariusz Jagodziński
4.0
1.5
MAMA/6545.38
3235Radosław Kawałek
Maciej Jankowski
0.0
1.0
WPWP/270-1.2544.90
3340Julia Klincewicz
Kalina Naskręt
0.5
0.0
WPWP/27043.16
3427Martin Kaleta
Grzegorz Walczewski
0.5
1.5
SLMP/24843.01
3529Julia Grodzka
Anna Pytka
1.0
0.0
LUMP/24841.72
364Tadeusz Gawroński
Stefan Wojtulanis
4.0
0.0
MAMA/6541.59
3712Szymon Ostrowski
Ryszard Rosikiewicz
0.0
0.0
DSMP/24841.17
3845Jakub Głowacki
Jan Sibilski
0.0
5.0
WPWP/27040.77
3946Mateusz Tomaszewski
Marcel Szydłowski
0.0
0.0
WPWP/27040.43
4016Karolina Kręcioch
Jonatan Chrobak
0.0
0.0
SLMP/24839.65
4136Stanisław Brzuska
Igor Nowak
0.0
0.0
WPWP/27035.90
4231Filip Cimr
Bartek Drabiński
0.0
0.0
SL
PM
MP/24834.42
4314Karol Stachyra
Izabela Piotrowska
0.0
0.0
PM
SL
MP/24834.38
448Agnieszka Szybowska
Justyna Piotrowska
0.0
0.0
PM
SL
MP/24832.55

Statystyka ośrodków...