Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 8 sierpnia 2016
Wyniki z 46 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
51
664
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/247
59.44
1240
53
641
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/247
59.32
1232
76
644
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WP
WP/247
58.23
1140
93
663
Jerzy Bajka
Zbigniew Przybylczak
5.0
3.0
WP
WP/247
57.59
1089
100
643
Jerzy Wilczek
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WP
WP/247
57.18
1068
108
657
Michał Dembiński
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WP
WP/247
56.79
1044
130
636
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/247
56.08
978
132
651
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
56.01
972
136
668
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WP
WP/247
55.84
960
146
645
Sławomir Tomaszewski
Eugeniusz Dota
1.5
2.0
WP
WP/247
55.49
930
278
653
Sławomir Piechocki
Jerzy Mścisz
7.0
13.0
LB
WP
WP/247
51.63
534
297
640
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
51.30
477
307
665
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.0
2.0
WP
WP/247
51.05
447
341
658
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
SL
WP/247
50.40
345
351
638
Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
LB
WP
WP/247
50.20
333
391
659
Stefan Żuberek
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WP
WP/247
49.10
293
396
660
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/247
48.97
288
398
662
Marek Sosiński
Leszek Rosochowicz
7.0
5.0
WP
WP/247
48.82
286
418
646
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/247
48.30
266
441
654
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
47.81
243
443
655
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/247
47.74
241
457
637
Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.0
WP
WP/247
47.42
227
470
666
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WP
WP/247
47.04
214
474
661
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
4.0
11.0
WP
WP/247
46.89
210
478
667
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/247
46.82
206
482
649
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/247
46.67
202
499
652
Mirosława Miętkiewska
Justyna Łaniewska
2.5
1.5
WP
WP/247
46.13
185
547
669
Tadeusz Dziadykiewicz
Jerzy Stefanowski
0.0
3.0
NZ
WP
WP/247
44.35
137
553
642
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/247
44.22
131
563
656
Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WP
WP/247
43.59
121
579
639
Piotr Tyranowski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WP
WP/247
42.76
105
649
647
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/247
38.72
35
651
650
Paweł Biś
Paweł Siwak
1.5
1.5
WP
WP/247
38.58
33
Statystyka ośrodków...