Turniej na maksy
Środa, 3 sierpnia 2016
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
7
66
Edward Warząchowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/89
60.73
12
9
48
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SL
MP/89
58.43
10
12
41
Stanisław Jaros
Marek Górecki
5.0
7.0
MP
MP/89
57.55
9
13
67
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/89
57.29
8
15
63
Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
MP
MP/89
56.45
7
18
35
Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
1.0
MP
MP/89
56.20
5
20
37
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
55.83
4
21
46
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
SL
MP
MP/89
55.32
3
27
50
Zbigniew Sagan
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MP
MP/89
54.44
3
29
43
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
54.20
3
30
57
Zbigniew Przeginiak
Marzena Kwiecińska-Wilk
3.0
4.0
MP
MP/89
54.01
3
31
38
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/89
53.48
2
32
49
Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MP
MP/89
52.99
2
33
62
Bogusław Wardzała
Adam Serafin
7.0
5.0
MP
MP/89
-0.37
52.87
2
34
39
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/89
52.82
2
36
51
Jerzy Jeleń
Grzegorz Latała
1.5
3.0
MP
MP/89
52.66
2
39
47
Mirosław Kwiatkowski
Andrzej Borek
1.5
5.0
MP
MP/89
52.14
2
44
53
Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MP
MP/89
51.47
1
50
42
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MP
MP/89
51.16
52
69
Waldemar Rybka
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MP
MP/89
50.93
53
54
Hubert Jaworowski
Andrzej Żurek
13.0
13.0
MP
MP/89
50.21
58
52
Adam Matyasik
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MP
MP/89
49.40
60
55
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/89
48.63
61
60
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MP
MP/89
48.60
65
45
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MP
MP/89
47.32
67
44
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/89
46.77
68
68
Reginald Sukiennik
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/89
46.19
69
65
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/89
45.45
72
59
Hanna Łazarska
Józef Gładysz
0.0
5.0
MP
MP/89
45.18
75
58
Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/89
44.85
82
70
Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
3.0
12.0
MP
MP/89
42.78
85
36
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/89
41.98
91
64
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MP
MP/89
39.23
93
40
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/89
38.89
94
61
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
38.25
96
56
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MP
MP/89
34.54
Statystyka ośrodków...