Turniej na maksy

Środa, 20 lipca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
183Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPWP/24769.2015
295Robert Ciesielski
Andrzej Ostrowski
2.0
1.5
WPWP/25465.6715
388Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24765.1014
463Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24764.8713
57Franciszek Zarzecki
Lech Warężak
13.0
9.0
DSDS/6864.4813
686Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Piotr Busse
11.0
18.0
WP
SL
WP/24763.5712
775Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WPWP/24763.0812
860Sławomir Piechocki
Beata Bojarska
7.0
5.0
LB
WP
WP/24762.8811
921Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
3.0
MPMP/8962.3810
1039Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/8960.8510
1198Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25459.569
1235Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8959.338
1362Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0
WPWP/24758.638
1444Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
21.0
SLMP/8957.917
1557Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24757.867
1676Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24757.276
1724Andrzej Lubojemski
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/8957.215
1817Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/8957.205
1961Stefan Żuberek
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WPWP/24757.184
203Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6855.694
2119Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MPMP/8955.643
2290Łukasz Kaczmarek
Michał Pabich
3.0
3.0
WPWP/24755.493
2313Janusz Skrzypek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8955.393
2411Tadeusz Rejdych
Marek Heichel
7.0
3.0
MPMP/8955.093
2582Jan Borychowski
Karol Mońko
12.0
4.0
LB
WP
WP/24754.893
2671Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24754.833
2732Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
7.0
13.0
MPMP/8954.633
2840Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8954.523
2970Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
1.5
WPWP/24753.923
3053Edward Warząchowski
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/8953.812
3154Ryszard Cieślik
Marcin Wilczyński
2.0
4.0
MPMP/8953.462
3234Adam Lenda
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/8953.392
3337Adam Matyasik
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MPMP/8953.142
344Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/68-0.1952.972
3574Rajmund Wiśniewski
Stefan Masternak
4.0
5.0
KP
WP
WP/24752.622
3615Barbara Bobrzyńska
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
MP/8952.322
3755John Catlow
Jerzy Wilczek
1.0
3.0
WPWP/24752.122
3841Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MPMP/8951.692
3925Waldemar Rybka
Marek Kowalski
4.0
3.0
MPMP/8951.622
4084Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
2.5
WPWP/24751.361
4136Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/8951.171
421Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/6850.661
4381Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WPWP/24750.451
4416Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8950.311
4528Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8950.291
4610Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6850.221
4712Robert Podsiadły
Janusz Natorski
4.0
4.0
MPMP/8950.151
486Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6850.121
4952Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
2.5
3.0
MPMP/8950.11
5069Maciej Wybranowski
Adam Peszke
4.0
4.0
WPWP/24750.04
5180Lidia Gapińska
Maciej Masłowski
0.5
1.0
WPWP/24749.73
5218Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8949.48
5345Łukasz Pląder
Maja Mrozek
3.0
2.0
MPMP/8949.27
5431Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
2.5
MP
MA
MP/8949.14
5538Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/8948.89
5614Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
2.5
MPMP/8948.35
5749Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMP/8947.36
582Waldemar Majewski
Stanisław Wachel
3.0
5.0
DSDS/68-0.1947.30
5946Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MPMP/8947.16
6056Andrzej Olejniczak
Marcin Nowicki
0.0
0.0
WPWP/24746.96
6142Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/8946.50
6293Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
3.0
WPWP/25446.40
6347Sylwester Żelazny
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MPMP/8946.27
6426Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8946.27
6529Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
3.0
12.0
MPMP/8946.17
6678Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24745.77
6773Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24745.62
685Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6845.49
6943Jan Blajda
Marek Jaworski
13.0
12.0
MPMP/8945.14
7033Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/8945.06
7159Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WPWP/24744.67
7264Hieronim Nowacki
Marek Janik
5.0
4.0
WPWP/24744.56
7372Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/24744.08
7468Paweł Rymarowicz
Tomasz Olenderek
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24744.08
7530Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8944.07
7623Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/8943.53
7758Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPWP/24743.35
7877Nina Halicka
Michał Zdun
0.0
0.0
NZWP/24743.25
7922Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8942.53
8094Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
2.5
3.0
WPWP/25442.44
8166Michał Zimpel
Elżbieta Kamińska
1.5
0.0
WPWP/24741.82
8251Antoni Paja
Aleksander Wójcik
4.0
5.0
MPMP/8941.74
838Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
0.0
4.0
DSDS/68-0.1941.71
8427Piotr Ziętarski
Artur Korzybski
0.0
2.0
MPMP/8941.62
8579Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24741.60
8696Eugeniusz Kubiak
Stanisław Haręźlak
0.0
4.0
WPWP/25440.94
879Andrzej Suchodolski
Marian Ganicz
4.0
2.5
DSDS/6840.81
8865Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/24740.54
8920Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8940.49
9050Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/8940.14
9148Tytus Bisping
Liliana Korwin-Kossakowska
5.0
0.0
MPMP/8939.20
9289Hanna Derdowska-Zimpel
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.5
WPWP/24736.99
9391Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
0.0
0.0
NZWP/24736.46
9467Zygfryd Banecki
Wojciech Witkowski
4.0
2.0
WPWP/24736.06
9587Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
0.0
0.0
NZWP/24735.88
9685Barbara Speth
Mieczysław Lewandowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24735.86

Statystyka ośrodków...