Turniej na maksy

Czwartek, 14 lipca 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6762.138
26Krzysztof Obłój
Leszek Adamus
3.0
3.0
DSDS/6761.447
315Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6760.567
434Sebastian Nowak
Radzisław Oczkowicz
2.5
4.0
WPWP/25260.016
59Sammy Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6758.695
629Stefan Samól
Janusz Wygowski
3.0
9.0
WPWP/25258.124
736Piotr Solecki
Waldemar Kożuchowski
7.0
4.0
WPWP/25257.793
82Janusz Drozdowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
12.0
7.0
DSDS/6756.562
917Bartosz Ruciński
Jerzy Chodyka
0.5
1.0
DSDS/9456.472
1023Roman Garski
Andrzej Czepnik
5.0
5.0
WPWP/25255.872
1122Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9454.582
127Grzegorz Jarząbek
Bartosz Sikorski
5.0
0.5
DS
WP
DS/6753.141
1313Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6752.581
1432Adam Piszczek
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25251.591
1511Grzegorz Debita
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/6750.571
1619Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9450.381
1731Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
5.0
WPWP/25250.311
188Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DSDS/6750.101
1927Jan Olkowicz
Jerzy Piątek
4.0
3.0
WPWP/25249.21
2018Joanna Kokot
Andrzej Bakota
1.5
2.5
DSDS/9449.11
2130Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25248.48
2212Jerzy Gładysz
Tomasz Koźlecki
12.0
4.0
DSDS/6747.49
231Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6747.33
2435Stanisław Janik
Paweł Kierszka
12.0
2.5
LB
WP
WP/25246.84
2525Przemysław Maliszewski
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/25246.17
2620Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9446.13
2726Waldemar Czajkowski
Jerzy Sadowski
1.5
0.5
WPWP/25246.01
2824Tadeusz Bryła
Artur Eldar
0.5
0.0
WP
WP/25244.62
294Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/6743.83
305Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
1.0
2.0
DSDS/6742.82
3133Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25242.65
323Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6742.56
3328Elżbieta Drobkiewicz
Jolanta Jacoszek
2.0
3.0
MA
WP
WP/25242.34
3416Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6738.00
3514Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DSDS/6732.00

Statystyka ośrodków...