Turniej na maksy

Środa, 13 lipca 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
174Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
2.5
WPWP/24767.7613
228Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
1.5
19.0
MPMP/8966.0813
352Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
5.0
WPWP/24764.0112
47Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/680.1960.5011
557Marek Janik
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/24760.2411
634Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8959.0010
738Andrzej Żurek
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MPMP/8958.839
836Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/8958.379
965Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24757.428
1080Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24755.998
1123Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MPMP/8955.917
1250Adam Matyasik
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/8955.906
1324Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
SL
MP
MP/8955.626
1413Jan Blajda
Jacek Klimczak
13.0
7.0
MPMP/8955.575
1549Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8954.534
166Sammy Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/680.1954.514
1737Magdalena Lankosz
Marcin Wilczyński
9.0
4.0
MPMP/8954.453
1877Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/24754.163
1921Rafał Śmiałek
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/8954.153
2083Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
3.0
3.0
WPWP/24754.083
2159Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24753.813
2230Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MPMP/8953.313
2340Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
3.0
MPMP/8952.992
2415Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8952.882
2525Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/8952.612
268Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
7.0
3.0
DSDS/680.1952.442
2731Maciej Mąka
Piotr Zięba
5.0
5.0
MPMP/8952.242
2867Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/24752.082
2964Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24751.922
3082Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WPWP/24751.892
3178Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24751.882
3266Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/24751.802
3318Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/8951.501
345Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6851.301
3560Jerzy Bajka
Adam Peszke
5.0
4.0
WPWP/24751.261
3639Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/8950.841
3784Małgorzata Augustyn
John Catlow
1.5
0.5
WPWP/24750.831
3858Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24750.581
3912Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6850.281
4075Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24750.131
4153Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.5
0.5
WPWP/24750.011
4256Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/24749.97
4346Piotr Kamiński
Janusz Buksa
5.0
7.0
SL
MP
MP/8949.95
442Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/6849.85
4551Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24749.57
461Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6848.74
4771Maciej Masłowski
Lidia Gapińska
1.0
0.5
WPWP/24748.53
4833Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MPMP/8948.36
4979Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0
WPWP/24748.25
509Lech Warężak
Jacek Krystecki
9.0
2.5
DSDS/6848.12
5181Paweł Biś
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WPWP/24748.11
5220Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8947.72
5335Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/8947.56
5429Jerzy Jasiński
Marzena Kwiecińska-Wilk
1.0
4.0
MPMP/8947.55
5555Hieronim Nowacki
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24747.40
5661Janusz Suszczyński
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24747.37
5773Tadeusz Dziadykiewicz
Jerzy Stefanowski
0.0
3.0
NZ
WP
WP/24747.31
5854Andrzej Olejniczak
Marcin Nowicki
0.0
0.0
WPWP/24746.84
5926Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/8946.21
603Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
4.0
0.0
DSDS/6846.06
6176Tomasz Olenderek
Paweł Rymarowicz
0.0
0.5
NZ
WP
WP/24746.06
6232Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/8945.80
6341Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8945.47
6419Marek Heichel
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MPMP/8945.24
6542Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8944.95
6610Maciej Rochowicz
Robert Księżopolski
5.0
4.0
DSDS/68-0.1944.89
6747Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8944.79
6814Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/8944.45
6917Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
2.0
0.0
MPMP/8944.34
704Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6843.65
7145Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/8943.60
7262Sławomir Tomaszewski
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WPWP/24743.59
7343Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/8943.28
7416Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
4.0
MPMP/8942.71
7522Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
3.0
MPMP/8942.39
7627Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MA
MP
MP/8941.06
7772Barbara Speth
Marek Lewandowicz
1.0
2.0
WPWP/24741.05
7863Michał Zdun
Nina Halicka
0.0
0.0
NZWP/24737.13
7944Artur Korzybski
Piotr Ziętarski
1.5
0.0
MPMP/8936.32
8070Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24735.49
8169Mariusz Winkler
Krzysztof Janecki
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24734.99

Statystyka ośrodków...