Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 listopada 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
14Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DSDS/6762.9716
237Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
1.5
12.0
MP
PK
MP/4141.5615
339Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4135.2513
46Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/6733.7611
519Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/7231.6010
69Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/6730.908
714Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/7226.097
822Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MPMP/4125.545
916Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
0.5
1.0
DSDS/7223.224
1033Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
0.5
2.0
MPMP/4117.893
1121Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.0
2.0
MPMP/4112.703
1235Krzysztof Ziewacz
Błażej Krawczyk
4.0
2.5
MPMP/4112.253
1338Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/419.663
1440Maciej Prokuszki
Adam Stono
2.0
7.0
MP
PK
MP/419.092
153Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DSDS/677.022
1615Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
2.5
2.5
DSDS/726.982
1734Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/416.682
187Bronisław Baran
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DSDS/675.911
1931Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/414.001
2023Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MPMP/411.721
2127Waldemar Guła
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MPMP/411.71
2225Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
4.0
MPMP/41-2.60
2312Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
2.5
2.0
DSDS/67-4.51
2432Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/41-6.61
2518Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/72-7.15
261Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
2.5
DSDS/67-8.01
2713Piotr Rapacki
Zbigniew Naskręt
1.0
1.5
DSDS/72-11.02
2811Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/67-11.62
292Leszek Haber
Piotr Klubiński
4.0
7.0
DSDS/67-11.63
3026Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/41-13.08
3120Edward Boguta
Stanisław Horochowski
2.5
0.0
DS
DS/72-16.61
3230Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/41-23.22
3336Witold Petryszyn
Jakub Lenkiewicz
2.0
0.0
MPMP/41-23.90
3429Kazimiera Przybyło
Stanisław Drwal
1.0
1.5
MPMP/41-26.94
358Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DSDS/67-29.12
3610Ryszard Korpalski
Zbigniew Sosna
1.5
4.0
DSDS/67-30.03
3724Stanisław Górowski
Jerzy Wójtowicz
1.0
0.0
MP
MP/41-30.99
385Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/67-45.62
3928Stefan Bendkowski
Feliks Wawrzon
0.0
0.0
MP/41-48.32
4017Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/72-53.12

Statystyka ośrodków...