Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 listopada 2013

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
115Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
2.5
2.5
DSDS/723.6080.9919
218Artur Winkler
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSDS/723.6071.3118
33Dariusz Marczak
Marcin Motykiewicz
4.0
2.0
DSDS/6763.5417
431Józef Myć
Jarosław Kaczorowski
4.0
12.0
LULU/9060.1016
512Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6759.7115
64Marcin Baj
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DSDS/6749.0914
730Krzysztof Kujawa
Cezary Komajda
18.0
7.0
LULU/9046.3813
860Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/4140.7012
935Jacek Przybyś
Dariusz Zieliński
4.0
4.0
LULU/9040.5811
1050Robert Sadowski
Robert Siedlecki
4.0
4.0
MAMA/8239.2210
118Jerzy Gładysz
Sławomir Zagórski
12.0
2.0
DSDS/6738.679
1237Konrad Codello
Jakub Jagodziński
7.0
2.5
LULU/9029.588
1328Jacek Baka
Jan Pietrzyk
7.0
1.5
LULU/9028.147
147Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/6727.816
1563Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/4127.475
1649Elżbieta Wróblewska
Alicja Rybak
2.5
0.5
MAMA/8226.834
1729Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
4.0
2.0
LULU/9026.674
1853Ryszard Milczarek
Edward Pawliński
0.0
2.5

MA
MA/8226.414
1941Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
2.5
2.5
MAMA/8222.944
2065Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4122.584
2145Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
2.5
MAMA/8219.843
2262Roman Żurowski
Aneta Jaworska
0.0
1.0

MP
MP/4119.653
2339Józef Albiniak
Tomasz Nurzyński
2.0
0.5
LULU/9018.363
2473Witold Stachnik
Krzysztof Ziewacz
7.0
4.0
MPMP/4112.683
2574Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
1.5
PK
MP
MP/4112.163
2647Marzena Socha
Wiesław Pawlik
0.0
0.0
MA/8210.732
2725Jan Wandzel
Andrzej Lewicki
4.0
2.5
LULU/908.702
2816Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DSDS/723.605.292
2966Robert Mostek
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/414.782
3043Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/824.342
3123Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
0.5
1.0
DSDS/723.604.312
3268Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/414.291
3372Jan Prewendowski
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MPMP/413.871
3413Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/671.451
3552Stanisław Stachlewski
Andrzej Dachowski
7.0
1.5
MAMA/820.151
3633Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
2.5
2.5
LULU/90-0.051
3726Mariusz Majchrowski
Ryszard Pasierb
2.0
2.0
LULU/90-0.781
3817Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/723.60-1.89
3946Jerzy Szukała
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAMA/82-2.17
4042Daniel Wacławek
Waldemar Grzeczyński
1.0
0.0
MA
MA/82-4.01
4170Michał Krysa
Jakub Lenkiewicz
2.5
0.0
MPMP/41-4.57
4267Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
2.5
MPMP/41-5.03
4361Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MPMP/41-6.54
4469Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/41-7.32
4558Władysław Słowik
Andrzej Broda
7.0
12.0
MPMP/41-7.80
4656Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
7.0
7.0
MAMA/82-8.47
4757Piotr Wzorek
Witold Petryszyn
2.0
2.0
MPMP/41-11.03
4864Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/41-11.91
4936Robert Szabla
Piotr Niespodziewany
0.5
0.5
LULU/90-13.29
5044Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
2.5
MAMA/82-14.09
519Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DSDS/67-14.15
5255Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
2.5
2.5
LD
MA
MA/82-14.57
5310Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
0.0
1.5
DSDS/67-16.53
5422Zbigniew Naskręt
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/723.60-17.62
5519Edward Boguta
Stanisław Horochowski
2.5
0.0
DS
DS/723.60-20.30
5611Małgorzata Robak
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/67-20.44
5721Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.0
0.0
DS
DS/723.60-22.19
5854Waldemar Kostrzewa
Jerzy Jodełka
2.5
4.0
MAMA/82-24.08
5959Bronisław Micek
Piotr Markiewicz
7.0
4.0
MPMP/41-26.69
606Ryszard Mazurkiewicz
Wojciech Skonieczny
0.0
4.0
DSDS/67-30.58
612Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DSDS/67-31.05
6251Eugeniusz Treichel
Jerzy Marszałek
1.0
0.0
MA
MA/82-35.95
6314Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/67-39.99
641Karol Lis
Anna Dobrzańska
1.5
1.5
DSDS/67-40.64
6534Marta Grodzka
Jolanta Skubisz
2.0
1.0
LULU/90-44.54
6648Grażyna Śniadewicz
Marek Gontarczyk
0.0
0.0
MA/82-44.73
6738Marian Borowicz
Tomasz Mizura
1.5
1.5
LULU/90-45.60
685Ryszard Rolka
Sławek Robel
4.0
4.0
DSDS/67-46.92
6927Andrzej Zieliński
Jacek Sidor
1.0
1.0
LULU/90-49.64
7040Ludwik Dąbrowski
Jan Pastuszak
7.0
4.0
LULU/90-51.97
7132Krystyna Dietrych
Marek Kiciak
2.5
1.0
LULU/90-52.64
7271Jan Szybiak
Zbigniew Szkołut
0.5
4.0
MPMP/41-64.90
7320Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0

DS
DS/723.60-67.50

Statystyka ośrodków...