Turniej na maksy

Środa, 13 listopada 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MPMP/8965.8825
273Michał Wróblewski
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/6665.2424
334Władysław Kaczor
Janusz Natorski
2.5
2.5
MPMP/8960.6323
410Piotr Stopa
Marcin Krawczyk
12.0
7.0
MPMP/8960.5722
567Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6660.1220
680Antoni Sękowski
Jacek Piotrowski
18.0
12.0
PMPM/6659.0719
78Jan Blajda
Witold Stachnik
13.0
7.0
MPMP/8958.9818
852Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPOP/9557.9917
979Sylwester Walerowicz
Wacław Janicki
13.0
13.0
PMPM/6657.7616
1049Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9556.9815
113Andrzej Dudzik
Andrzej Żurek
12.0
13.0
MPMP/8956.9714
1230Jerzy Pasich
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
7.0
MPMP/8956.6012
131Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
4.0
4.0
MPMP/8956.5811
1448Andrzej Duda
Tomasz Prądzyński
2.5
2.5
OPOP/9556.3210
1512Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MPMP/8956.129
1626Wit Klapper
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/8956.068
177Łukasz Pląder
Leszek Nowak
1.5
4.0
MPMP/8955.847
1886Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6655.725
1956Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/9555.095
202Kazimierz Latawiec
Hubert Jaworowski
7.0
13.0
MPMP/8955.055
2164Józef Pochroń
Ireneusz Dzikowski
18.0
18.0
WP
PM
PM/6655.055
224Adam Lenda
Kazimierz Lenda
2.5
4.0
MPMP/8954.755
2355Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OPOP/9554.545
2433Aleksander Jezioro
Jacek Stasica
19.0
13.0
MPMP/8953.504
2575Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
2.0
4.0
PMPM/6653.114
2639Tomasz Radko
Konrad Ciborowski
4.0
7.0
MPMP/8953.004
2751Julian Mroziak
Jerzy Nogański
2.5
2.5
OPOP/9552.964
285Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPMP/8952.964
2937Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
7.0
2.5
MPMP/8952.523
3070Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PMPM/6652.513
3150Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9552.413
3283Dariusz Milewski
Andrzej Gabryjelów
0.0
0.5
PMPM/6652.223
3322Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
7.0
7.0
MPMP/8951.993
3415Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/89-0.5651.722
3587Stanisław Szejko
Zbigniew Dybizbański
4.0
1.5
PMPM/6651.282
3641Maksymilian Chodacki
Maciej Grabiec
2.0
4.0
SL
MP
MP/8951.172
3753Leopold Przygoda
Tomasz Tapper
4.0
1.0
OPOP/9551.042
3885Marek Niesłuchowski
Jan Wieczorek
4.0
7.0
PMPM/6650.682
3914Marek Jaworski
Edward Warząchowski
7.0
12.0
MPMP/8950.541
4043Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8950.501
4118Tadeusz Garbacik
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8950.331
4221Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MPMP/8950.271
4358Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OPOP/9549.881
4471Marcin Osmański
Piotr Zatorski
2.5
15.0
PM
DS
PM/6649.50
4576Krzysztof Antas
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
WP
PM
PM/6649.45
4678Agata Chojnicka
Józef Idczak
1.5
7.0
DS
PM
PM/6649.35
4765Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6649.06
4877Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
2.0
4.0
PMPM/6648.97
4932Łukasz Brede
Marek Orłowicz
13.0
2.0
MA
MP
MP/8948.91
5017Dorota Gadaś
Stefan Polański
1.5
2.5
MPMP/8948.62
5128Wacław Gąssowski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MPMP/8948.47
5231Ryszard Calik
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MPMP/8948.32
5323Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
4.0
2.5
MPMP/8948.05
5440Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
7.0
MPMP/8947.88
5584Aleksander Górski
Kamil Puczyłowski
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6647.60
569Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/8947.45
5736Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8947.17
5854Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OPOP/9547.16
5982Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6647.09
6020Jerzy Jeleń
Zbigniew Sagan
1.5
7.0
MPMP/8947.07
6162Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6647.04
6272Czesław Gruszecki
Stanisław Bujała
0.0
2.0
PMPM/6646.64
6363Michał Samet
Artur Toeplitz
0.0
4.0

PM
PM/6645.54
6411Małgorzata Praszałowicz
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MPMP/8945.53
6588Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
2.5
7.0
PMPM/6645.36
6642Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MPMP/8945.09
6761Lechosław Suszka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/6645.00
6829Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8944.59
6981Mateusz Mania
Marta Harat
1.5
0.5
PMPM/6644.38
7035Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.0
2.0
MPMP/8944.32
7127Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
7.0
7.0
MPMP/8943.92
7269Marzena Banach
Barbara Boros
0.5
1.5
PMPM/6643.86
7324Jacek Kalinowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8943.85
7457Edward Bondarewicz
Eryk Hamerski
4.0
2.0
OPOP/950.4243.84
7545Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
2.0
1.5
MPMP/8943.64
7638Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
2.0
MPMP/8942.06
7768Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6641.66
7816Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8940.51
796Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8939.94
8025Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8939.81
8146Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.0
PK
MP
MP/8939.41
8213Tomasz Stryszawski
Piotr Radzikowski
4.0
7.0
MPMP/8937.95
8359Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.0
0.0
OPOP/9536.81
8466Jan Pastudzki
Wojtek Sosnowski
0.0
0.0
PM
AMA
PM/6634.59
8560Janina Kojtych
Jerzy Brachmański
0.0
0.0
OPOP/9533.01

Statystyka ośrodków...