Turniej na maksy
Środa, 29 maja 2013
Wyniki oficjalne z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
44
Karol Dunst
Zbigniew Rokicki
0.5
1.0
PM
PM/66
62.85
18
2
48
Józef Pochroń
Michał Wróblewski
18.0
2.0
PM
PM/66
60.86
17
3
22
Robert Mostek
Piotr Markiewicz
2.0
4.0
MP
MP/41
60.19
15
4
30
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.0
PM
PM/66
59.49
14
5
25
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.0
MP
MP/41
59.25
13
6
28
Krzysztof Ziewacz
Wojciech Krawczyk
4.0
1.5
MP
MP/41
57.71
11
7
29
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
57.55
10
8
1
Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DS
DS/68
57.39
9
9
11
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
4.0
DS
DS/68
56.11
7
10
40
Danuta Żabicka
Eugeniusz Starzyński
4.0
4.0
PM
PM/66
55.79
6
11
3
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DS
DS/68
-0.18
55.74
5
12
13
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DS
DS/68
55.74
4
13
43
Witold Kaliński
Mirosław Małypan
12.0
2.0
PM
PM/66
54.70
4
14
20
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DS
DS/68
54.56
3
15
18
Marek Bałdysz
Janusz Staniów
12.0
4.0
LB
DS
DS/68
53.93
3
16
4
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
13.0
1.5
WP
DS
DS/68
53.19
3
17
36
Szczepan Chruścicki
Kamil Puczyłowski
4.0
0.0
PM
AMA
PM/66
52.98
3
18
47
Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
PM
PM/66
52.94
3
19
35
Krzysztof Przybielski
Adam Kajzer
2.5
0.5
PM
PM/66
52.77
2
20
24
Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/41
52.69
2
21
49
Zbigniew Dybizbański
Robert Krawczyk
1.5
2.0
PM
PM/66
52.53
2
22
27
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.0
1.5
MP
MP/41
52.44
2
23
38
Janusz Kobylarski
Antoni Sękowski
2.5
18.0
PM
PM/66
52.43
1
24
12
Marcin Baj
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/68
52.37
1
25
15
Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/68
51.85
1
26
6
Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DS
DS/68
51.46
1
27
32
Andrzej Pella
Józef Gnaciński
2.5
4.0
PM
PM/66
50.56
28
45
Kazimierz Wołowiec
Leszek Radomski
4.0
2.5
PM
PM/66
50.07
29
41
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/66
49.99
30
10
Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DS
DS/68
49.71
31
9
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
48.64
32
31
Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMA
PM/66
48.41
33
50
Jan Makuch
Marzena Banach
0.0
0.0
AMA
PM
PM/66
47.77
34
19
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/68
47.73
35
42
Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMA
PM/66
46.82
36
14
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DS
DS/68
46.77
37
21
Arkadiusz Kras
Ziemowit Sacha
1.0
0.0
MP
MP/41
46.67
38
16
Janusz Pawlicki
Jacek Wojnarowicz
4.0
7.0
DS
DS/68
-0.36
45.95
39
17
Andrzej Pliszczyński
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DS
DS/68
45.65
40
2
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/68
45.45
41
34
Krzysztof Dubno
Marta Harat
0.0
0.0
PM
PM/66
44.45
42
39
Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
AMA
PM
PM/66
43.32
43
5
Henryk Nowiński
Grzegorz Debita
2.5
2.5
DS
DS/68
42.77
44
7
Piotr Kulesza
Marian Szymonowicz
2.5
7.0
DS
DS/68
42.69
45
52
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
42.38
46
33
Barbara Boros
Wojciech Kobiela
1.0
1.5
PM
PM/66
42.21
47
46
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PM
PM/66
41.79
48
37
Wiesław Korpoliński
Benedykt Sikora
0.0
0.0
AMA
PM/66
41.64
49
8
Kamila Kukuła
Krzysztof Obłój
2.0
2.0
DS
DS/68
-0.18
41.58
50
26
Witold Petryszyn
Stanisław Górowski
1.5
1.0
MP
MP/41
38.51
51
51
Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
0.0
0.0
PM
PM/66
35.69
52
23
Andrzej Michalik
Anna Frysztak
0.0
0.0
MP/41
32.54
Statystyka ośrodków...