Turniej na maksy

Środa, 29 maja 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
144Karol Dunst
Zbigniew Rokicki
0.5
1.0
PMPM/6662.8518
248Józef Pochroń
Michał Wróblewski
18.0
2.0
PMPM/6660.8617
322Robert Mostek
Piotr Markiewicz
2.0
4.0
MPMP/4160.1915
430Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.0
PMPM/6659.4914
525Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.0
MPMP/4159.2513
628Krzysztof Ziewacz
Wojciech Krawczyk
4.0
1.5
MPMP/4157.7111
729Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6657.5510
81Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6857.399
911Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
7.0
4.0
DSDS/6856.117
1040Danuta Żabicka
Eugeniusz Starzyński
4.0
4.0
PMPM/6655.796
113Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DSDS/68-0.1855.745
1213Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DSDS/6855.744
1343Witold Kaliński
Mirosław Małypan
12.0
2.0
PMPM/6654.704
1420Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6854.563
1518Marek Bałdysz
Janusz Staniów
12.0
4.0
LB
DS
DS/6853.933
164Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
13.0
1.5
WP
DS
DS/6853.193
1736Szczepan Chruścicki
Kamil Puczyłowski
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6652.983
1847Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
7.0
PMPM/6652.943
1935Krzysztof Przybielski
Adam Kajzer
2.5
0.5
PMPM/6652.772
2024Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/4152.692
2149Zbigniew Dybizbański
Robert Krawczyk
1.5
2.0
PMPM/6652.532
2227Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.0
1.5
MPMP/4152.442
2338Janusz Kobylarski
Antoni Sękowski
2.5
18.0
PMPM/6652.431
2412Marcin Baj
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6852.371
2515Janusz Piernikowski
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6851.851
266Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DSDS/6851.461
2732Andrzej Pella
Józef Gnaciński
2.5
4.0
PMPM/6650.56
2845Kazimierz Wołowiec
Leszek Radomski
4.0
2.5
PMPM/6650.07
2941Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6649.99
3010Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/6849.71
319Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6848.64
3231Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6648.41
3350Jan Makuch
Marzena Banach
0.0
0.0
AMA
PM
PM/6647.77
3419Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6847.73
3542Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0

AMA
PM/6646.82
3614Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSDS/6846.77
3721Arkadiusz Kras
Ziemowit Sacha
1.0
0.0
MP
MP/4146.67
3816Janusz Pawlicki
Jacek Wojnarowicz
4.0
7.0
DSDS/68-0.3645.95
3917Andrzej Pliszczyński
Andrzej Suchodolski
4.0
2.5
DSDS/6845.65
402Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6845.45
4134Krzysztof Dubno
Marta Harat
0.0
0.0
PMPM/6644.45
4239Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
AMA
PM
PM/6643.32
435Henryk Nowiński
Grzegorz Debita
2.5
2.5
DSDS/6842.77
447Piotr Kulesza
Marian Szymonowicz
2.5
7.0
DSDS/6842.69
4552Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6642.38
4633Barbara Boros
Wojciech Kobiela
1.0
1.5
PMPM/6642.21
4746Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PMPM/6641.79
4837Wiesław Korpoliński
Benedykt Sikora
0.0
0.0
AMAPM/6641.64
498Kamila Kukuła
Krzysztof Obłój
2.0
2.0
DSDS/68-0.1841.58
5026Witold Petryszyn
Stanisław Górowski
1.5
1.0
MPMP/4138.51
5151Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
0.0
0.0
PMPM/6635.69
5223Andrzej Michalik
Anna Frysztak
0.0
0.0
MP/4132.54

Statystyka ośrodków...