Turniej na maksy

Środa, 6 listopada 2013

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
162Robert Krawczyk
Lechosław Suszka
2.0
4.0
PMPM/6666.1824
226Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/8962.3723
338Rafał Synowiec
Jakub Kowal
7.0
7.0
MPMP/8961.7121
440Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
0.5
MPMP/8960.8520
552Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6660.5619
62Andrzej Dudzik
Grzegorz Superson
12.0
7.0
MPMP/8959.8218
773Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6659.2816
834Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
7.0
12.0
MPMP/8958.8315
971Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
WP
PM/6657.2514
1033Tadeusz Garbacik
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8956.9313
1128Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
4.0
4.0
MPMP/8956.9311
1248Gabriela Gnacińska
Witold Kaliński
7.0
12.0
PMPM/6656.7210
1372Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6656.379
1424Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MPMP/8956.268
1551Ryszard Kamiński
Adam Kozłowski
2.5
1.5
PMPM/6656.096
1659Artur Szybowski
Marek Ziółtkowski
0.0
0.0
PM/6655.555
1727Adam Harasimowicz
Bartłomiej Igła
2.0
7.0
MPMP/8954.775
1818Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8954.665
1917Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8954.525
207Hubert Jaworowski
Kazimierz Latawiec
13.0
7.0
MPMP/8954.504
2149Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
2.5
13.0
PMPM/6654.324
2253Jan Koralewski
Leszek Szybowski
0.0
0.0
PM/6654.044
2332Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
7.0
MPMP/8953.914
2430Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MPMP/8953.774
2545Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MPMP/8953.713
2636Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8953.263
2758Michał Samet
Arkadiusz Matyjas
0.0
0.0
PM
PM/6653.163
2846Leszek Kirsz
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MPMP/8952.673
2921Wit Klapper
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/8952.062
3019Janusz Buksa
Jan Kamiński
4.0
4.0
SL
PM
MP/8952.012
3122Włodzimierz Wala
Tytus Bisping
19.0
4.0
MPMP/8952.012
3261Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6651.272
3335Andrzej Żurek
Anna Burda
13.0
1.0
MPMP/8950.992
3420Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MPMP/8950.901
355Adam Grobler
Jacek Stasica
0.0
13.0
MPMP/8950.181
3613Aleksander Jezioro
Zbigniew Sagan
19.0
7.0
MPMP/8950.101
3714Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/8950.041
3867Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
2.0
0.0
PM
PM/6649.94
391Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/89-0.3749.69
4060Szczepan Chruścicki
Krzysztof Przybielski
4.0
2.5
PMPM/6649.06
4125Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
4.0
MPMP/8948.97
4265Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
13.0
13.0
PMPM/6648.76
4370Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
4.0
2.0
PMPM/6648.52
4455Marek Boros
Stanisław Jóźwik
4.0
0.0
PM
PM/6648.12
4537Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPMP/8947.56
4641Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
7.0
7.0
MPMP/8947.05
479Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPMP/8947.01
4854Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
PMPM/6646.85
494Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MPMP/8946.60
5056Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6646.28
513Adam Lenda
Kazimierz Lenda
2.5
4.0
MPMP/8946.24
5210Eugenia Stefanów
Barbara Lesiecka
1.5
7.0
MP
SL
MP/8945.24
5339Jacek Gurgul
Jacek Brózda
4.0
2.0
MPMP/8945.21
5469Andrzej Gabryjelów
Dariusz Milewski
0.5
0.0
PMPM/6644.86
5574Michał Wróblewski
Marta Harat
2.0
0.5
PMPM/6644.81
5629Beata Madej
Leszek Jaworski
0.0
7.0
SLMP/8944.81
5747Katarzyna Klimkiewicz
Dariusz Podfigurny
2.0
2.5
PMPM/6644.78
586Jarosław Szymla
Stefan Polański
1.0
2.5
SL
MP
MP/8944.76
5943Tomasz Stryszawski
Tadeusz Biernat
4.0
12.0
MPMP/8944.46
6044Konrad Ciborowski
Marcin Preisner
7.0
1.5
MP
DS
MP/8944.27
6116Bożena Czarska
Leszek Faber
7.0
2.0
MPMP/8944.23
6268Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
PMPM/6643.83
6366Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6643.64
6457Mateusz Kotarski
Martyn Bambrowicz
1.0
0.5
PMPM/6642.96
6531Jerzy Batko
Mirosław Zarzycki
4.0
2.5
MPMP/8942.25
6611Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
4.0
2.5
MPMP/8942.17
6742Grzegorz Wadas
Maksymilian Chodacki
2.5
2.0
MP
SL
MP/8941.47
6823Krzysztof Żak
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/8941.25
698Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
2.5
2.5
MPMP/8940.97
7063Janusz Warchoł
Stanisław Wachnicki
4.0
2.5
PMPM/6640.40
7164Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.5
2.5
PMPM/6640.27
7215Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MPMP/8939.29
7312Janusz Sokołowski
Tadeusz Prewo
0.0
0.0
MPMP/8938.36
7450Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
4.0
18.0
PMPM/6636.77

Statystyka ośrodków...