Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 4 listopada 2013

Wyniki z 17/17 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 194: W. Chmiel - T. Przybyło, 11.0, PK, PK/91

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1197: W. Chodziński - B. Ferenc, 14.0, PK NS 4 SN DQ= 62089.12
1197: W. Chodziński - B. Ferenc, 14.0, PK NS 3 NTE S5-2 10064.22
1197: W. Chodziński - B. Ferenc, 14.0, PK NS 4 SW DA-2 10042.11
2193: J. Jarząbek - J. Porada, 8.0, PK NS 3 NTS SK-1 5069.19
2193: J. Jarząbek - J. Porada, 8.0, PK NS 1 NTN S2+2 15060.87
2193: J. Jarząbek - J. Porada, 8.0, PK NS 2 SN C6-1 10029.57
3195: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK EW 3 SS S4+1 17014.66
3195: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK EW 3 SW HJ+2 2003.49
3195: S. Drobot - T. Jędrzejek, 9.5, PK EW 3 NTE S7+2 46090.94
4192: W. Siek - R. Pisarczyk, 11.0, PK EW 5 DN HA+2 44084.45
4192: W. Siek - R. Pisarczyk, 11.0, PK EW 3 HS SJ-2 20085.29
4192: W. Siek - R. Pisarczyk, 11.0, PK EW 3 NTW D4+2 46086.13
5190: T. Szemraj - J. Wrona, 8.0, PK EW 4 HS C8+1 45048.28
5190: T. Szemraj - J. Wrona, 8.0, PK EW 5 H xW SJ-2 30034.06
5190: T. Szemraj - J. Wrona, 8.0, PK EW 5 H xN D4-3 50066.81
6185: B. Smorąg - A. Kulasa, 4.5, PK NS 4 SW D4= 42067.54
6185: B. Smorąg - A. Kulasa, 4.5, PK NS 4 HW C6= 62073.68
6185: B. Smorąg - A. Kulasa, 4.5, PK NS 1 SN D4+1 11088.04
7199: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 6 SE CA= 14308.13
7199: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 2 SS C2+2 17065.81
7199: W. Gruszczyński - J. Kadula, 14.5, PK NS 2 HW CK= 11068.85
8196: J. Sączawa - A. Byzdra, 6.5, PK EW 6 NTN SQ-1 10069.29
8196: J. Sączawa - A. Byzdra, 6.5, PK EW 3 NTS D9= 40071.48
8196: J. Sączawa - A. Byzdra, 6.5, PK EW 4 HN C8+2 48044.78
9187: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 2.5, PK NS 1 NTS S9-1 10046.96
9187: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 2.5, PK NS 3 NTE H5-2 10085.64
9187: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 2.5, PK NS 4 SE H4= 42066.52
10200: T. Ukraiński - D. Kulpiński, 19.0, PK EW 3 NTN H5-3 30087.60
10200: T. Ukraiński - D. Kulpiński, 19.0, PK EW 4 SS H8+2 68022.65
10200: T. Ukraiński - D. Kulpiński, 19.0, PK EW 4 NTW SJ-1 5051.28
11198: W. Chudzik - J. Worek, 2.5, PK EW 2 HN S2= 11036.09
11198: W. Chudzik - J. Worek, 2.5, PK EW 5 HW DA+1 48029.57
11198: W. Chudzik - J. Worek, 2.5, PK EW 4 HE H9= 62085.21
 +/-
 WYNIK58.74
 MIEJSCE23