Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 4 listopada 2013

Wyniki z 17/17 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 11: R. Rolka - S. Zapaśnik, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
122: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 8.0, DS NS 3 NTE S4+3 4903.96
122: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 8.0, DS NS 4 HW S7+1 65033.78
122: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 8.0, DS NS 2 HS C5-2 10026.12
220: K. Komorowicz - I. Pikulski, 6.5, DS NS 3 DN CA+2 15010.78
220: K. Komorowicz - I. Pikulski, 6.5, DS NS 3 SS HK+1 17054.74
220: K. Komorowicz - I. Pikulski, 6.5, DS NS 5 CE H9= 60018.54
321: R. Korotko - D. Hutt, 4.0, DS NS 3 HxN H4-2 5000.88
321: R. Korotko - D. Hutt, 4.0, DS NS 4 HW DA+2 48070.43
321: R. Korotko - D. Hutt, 4.0, DS NS 5 HxE C9-2 50097.81
418: R. Mazurkiewicz - J. Więcławski, 4.0, DS NS 4 NTN D5= 63061.40
418: R. Mazurkiewicz - J. Więcławski, 4.0, DS NS 3 NTN D7+1 43072.80
418: R. Mazurkiewicz - J. Więcławski, 4.0, DS NS 5 HN H7+1 48055.22
519: E. Dziekańska - K. Dziekański, 14.0, DS NS 4 SN DQ= 62089.12
519: E. Dziekańska - K. Dziekański, 14.0, DS NS 4 DxS S4-5 11000.87
519: E. Dziekańska - K. Dziekański, 14.0, DS NS 5 DxN HQ-2 50011.86
616: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 2 DS S6-3 3003.93
616: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 3 DW H6= 11033.05
616: J. Drozdowski - P. Kulesza, 16.0, DS NS 4 SE DJ+1 45029.57
717: L. Haber - W. Musiałczyk, 6.0, DS NS 1 NTS C8= 9084.80
717: L. Haber - W. Musiałczyk, 6.0, DS NS 2 NTxN C2= 49093.90
717: L. Haber - W. Musiałczyk, 6.0, DS NS 2 SN HK= 11076.95
815: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 11.0, DS EW 2 NTE SQ= 12064.65
815: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 11.0, DS EW 4 SW CJ+1 65034.79
815: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 11.0, DS EW 3 NTW S6+1 43063.36
914: P. Klubiński - K. Kukuła, 9.0, DS EW 5 SE DQ+1 68047.86
914: P. Klubiński - K. Kukuła, 9.0, DS EW 2 SS HK+2 17034.19
914: P. Klubiński - K. Kukuła, 9.0, DS EW 2 HE CT+1 14041.23
1013: J. Fituch - M. Stadnik, 6.5, DS EW 6 CN HA= 92080.25
1013: J. Fituch - M. Stadnik, 6.5, DS EW 4 SE HK-1 10030.25
1013: J. Fituch - M. Stadnik, 6.5, DS EW 2 HxN D9= 4700.00
1112: A. Pacelt - A. Robak, 6.5, DS EW 3 HxW H8-2 30023.08
1112: A. Pacelt - A. Robak, 6.5, DS EW 4 SS H8+2 68022.65
1112: A. Pacelt - A. Robak, 6.5, DS EW 5 CW C8-2 10025.64
 +/--0.15
 WYNIK42.23
 MIEJSCE220