Eliminacje do OOM

Sobota, 19 marca 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Jędrzej Hodor
Radosław Morek
1.5
1.5
MPMP/13767.9810
243Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
2.5
1.0
PM
KP
PM/10265.1810
340Jan Jankowski
Marcin Tomaszyk
1.5
1.5
WPPM/10264.659
429Barbara Superson
Izabela Radomska
1.5
1.5
MPMP/13764.478
517Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.0
2.0
SLDS/6163.327
611Krzysztof Krzeszowski
Jakub Pietrończyk
0.0
0.5
LBDS/6162.727
75Grzegorz Walczewski
Michał Pluszczewski
1.0
1.5
SLDS/6162.546
812Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
2.5
DSDS/6160.865
948Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WPPM/10260.454
1050Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.5
1.5
PMPM/10260.224
1153Wojciech Ligman
Piotr Konarski
2.0
2.0
PM
SL
PM/10260.163
1221Adam Szuszkiewicz
Paul Kokot
2.0
1.5
DSDS/6159.472
1347Michał Liszka
Kajetan Wroński
1.5
1.5
WPPM/10258.592
1416Kinga Zawada
Katarzyna Urbańczyk
2.0
2.0
SLDS/61-0.2658.512
1528Mateusz Słuszniak
Maciej Kędzierski
1.5
2.0
MPMP/13757.912
1632Anna Litwora
Dominika Ocylok
2.0
1.5
MPMP/13757.462
1741Michał Diak
Łukasz Bielejewski
0.5
1.0
WPPM/10256.622
1815Dagobert Żarczyński
Cyprian Herl
0.5
0.0
DSDS/6155.752
192Kamil Huda
Mikołaj Dziubiński
1.5
1.5
SLDS/6155.302
2035Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
1.5
1.0
MPMP/13755.161
2142Kacper Koziełło
Jakub Pluta
0.0
0.0
WPPM/10253.941
2224Wiktor Hamberger
Ryszard Rosikiewicz
0.0
0.0
DSDS/6153.531
2310Klaudia Galasińska
Julia Franczyk
1.0
0.5
LBDS/6152.071
247Łukasz Radliński
Oskar Tokarczuk
0.5
0.5
DSDS/6151.871
2519Stanisław Zieliński
Kacper Tanaś
0.5
0.5
LBDS/6151.081
2651Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
1.5
1.0
WPPM/10251.071
2738Julia Klincewicz
Anna Lehnhardt
0.0
1.5
WPPM/10249.37
2830Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
1.0
0.5
MPMP/13749.02
296Alicja Myśliwiec
Katarzyna Jakieła
0.0
0.0
DSDS/6148.75
3036Weronika Tarnawska
Gabriela Kisielewska
0.5
0.5
MPMP/13748.64
313Szymon Ostrowski
Szymon Armata
0.0
0.0
DSDS/6148.07
329Maria Malcherek
Sandra Plewnia
1.0
0.5
SLDS/6147.87
3333Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
1.0
1.0
MPMP/13747.67
3437Błażej Jaszczerski
Filip Łukaszczyk
0.0
0.0
PMPM/10245.74
358Jakub Stróżewski
Bartosz Bilski
1.5
0.5
LBDS/6145.54
3626Paweł Piekarz
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5
MPMP/13744.98
3714Mikołaj Tomalik
Jonatan Chrobak
0.5
0.0
SLDS/6143.79
3846Oliwia Dąbrowska
Sylwia Suchodolska
0.0
0.5
PMPM/10242.94
3949Andrzej Bednarczyk
Marcin Matella
1.0
1.0
WPPM/10242.58
404Aleksandra Kułakowska
Marta Sicińska
0.0
0.0
DSDS/6141.25
4122Kinga Hałas
Anna Kowalska
1.0
1.0
SLDS/6140.52
4220Anna Buras
Karolina Kręcioch
0.0
0.0
SLDS/6138.74
4323Adrian Dziobek
Dawid Dziobek
0.0
0.0
LBDS/6138.50
4452Krzysztof Gruca
Radosław Kawałek
0.0
0.0
WPPM/1020.3138.40
4554Mikołaj Majkowski
Michał Lewiński
0.0
0.0
PMPM/1020.3137.81
4625Zofia Skrzypulec
Maria Lisowska
0.0
0.5
MPMP/13737.41
4739Oliwia Zbrojewska
Katarzyna Badeńska
0.0
0.0
PMPM/10237.04
4827Karol Otawski
Michał Mac
0.0
0.0
SWMP/13736.73
4913Kuba Nowak
Maciej Dudek
0.0
0.0
DSDS/6135.78
5018Alekasander Janowski
Emil Małańczak
0.0
0.0
DSDS/6133.06
5131Aleksandra Zięba
Małgorzata Ziopaja
0.0
0.0
SWMP/13732.56
5244Sława Seklecka
Karolina Gabara
0.0
0.0
PMPM/10226.57

Statystyka ośrodków...