Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 października 2013

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
144Krzysztof Ziewacz
Bogusław Lesiecki
4.0
12.0
MP
PK
MP/4173.1916
220Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/7254.6515
321Marek Drecki
Dawid Permus
7.0
1.5
DSDS/7247.9913
423Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
1.5
1.5
MAMA/6247.9812
533Mariusz Kita
Piotr Markiewicz
12.0
4.0
PK
MP
MP/4147.2310
636Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MPMP/4131.209
743Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
2.5
12.0
MPMP/4129.838
813Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.0
2.5
DSDS/6727.566
935Michał Krysa
Błażej Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/4126.835
1038Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4124.294
1127Paweł Klimczuk
Agata Kacperek
0.0
0.5

MA
MA/6224.123
1224Anna Zaręba
Piotr Godlewski
0.0
0.5

MA
MA/6223.203
133Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
2.0
2.5
DSDS/6717.743
145Leszek Haber
Dariusz Marczak
4.0
4.0
DSDS/6716.943
154Zdzisław Malkiewicz
Wojciech Skonieczny
2.5
4.0
DSDS/6712.302
161Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6710.962
177Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/679.652
1822Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
1.5
DSDS/729.152
1929Krystian Bączek
Filip Trojański
0.5
0.0
MA
MA/628.381
2010Mariusz Kowalczyk
Włodzimierz Wittenbeck
4.0
2.5
DSDS/677.171
2115Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.0
0.5
DSDS/723.681
2239Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/413.111
2334Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.0
2.0
MPMP/412.22
249Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
7.0
7.0
DSDS/670.40
2526Jakub Andruszkiewicz
Katarzyna Kowalska
0.5
0.0
MA
MA/62-1.05
2637Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/41-2.90
278Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/67-5.49
2811Małgorzata Robak
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/67-5.81
2916Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/72-6.08
302Jerzy Gładysz
Sławomir Zagórski
12.0
2.0
DSDS/67-6.57
3118Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.0
0.0
DS
DS/72-13.42
3240Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/41-14.79
3312Jan Kamionka
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DSDS/67-0.19-15.77
3430Tomasz Sadowski
Piotr Jasiński
1.5
0.0
MAMA/62-17.55
3514Ryszard Korpalski
Michał Szymkowiak
1.5
2.5
DSDS/67-21.45
3619Andrzej Wyrzykowski
Zbigniew Naskręt
1.5
1.5
DSDS/72-21.89
3742Feliks Wawrzon
Adam Dmochowski
0.0
4.0

MP
MP/41-24.08
3825Piotr Świstak
Maciej Dąbrowski
0.0
0.0
MA/62-24.41
3931Robert Mostek
Sławomir Reising
2.5
1.5
MPMP/41-40.56
406Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
0.0
1.5
DSDS/67-47.82
4128Maciej Bartczak
Michał Zadworny
0.0
0.0
MA/62-60.68
4232Zbigniew Szkołut
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/41-61.16
4317Piotr Rapacki
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DS
DS/72-74.08
4441Bartłomiej Tyka
Jakub Lenkiewicz
1.0
0.0
MPMP/41-94.42

Statystyka ośrodków...