Turniej na maksy

Środa, 30 października 2013

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
0.0
MPMP/8965.1123
222Wit Klapper
Jarosław Posłuszny
19.0
7.0
MPMP/8962.3522
341Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MPMP/8961.8421
480Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
13.0
18.0
PM
WP
PM/6659.7220
518Maksymilian Chodacki
Marek Jaworski
2.0
7.0
SL
MP
MP/8959.1819
681Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6658.4717
774Gabriela Gnacińska
Robert Krawczyk
7.0
2.0
PMPM/6658.0516
820Tadeusz Garbacik
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8957.6915
976Witold Kaliński
Mirosław Małypan
12.0
2.0
PMPM/6657.2714
1035Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPMP/8957.1913
119Stefan Polański
Dorota Gadaś
2.5
1.5
MPMP/8957.0312
1238Jerzy Michałek
Reginald Sukiennik
18.0
7.0
SL
MP
MP/8956.6611
1350Bartosz Bańkowski
Bartłomiej Igła
2.0
7.0
MPMP/8956.2110
1412Piotr Stefanów
Zbigniew Sagan
1.0
7.0
MPMP/8955.659
1570Antoni Sękowski
Danuta Żabicka
18.0
4.0
PMPM/6655.158
1648Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/8954.956
1778Ryszard Kamiński
Adam Kozłowski
2.5
1.5
PMPM/6654.825
1845Janusz Buksa
Piotr Kamiński
4.0
4.0
SL
MP
MP/8954.605
1940Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
7.0
4.0
MPMP/8954.575
2027Włodzimierz Wala
Adam Lenda
19.0
2.5
MPMP/8954.545
213Jan Blajda
Witold Stachnik
13.0
7.0
MPMP/8954.424
2279Witold Pietrzak
Grzegorz Wołowiec
2.0
4.0
DS
PM
PM/6654.214
2321Aleksander Jezioro
Maciej Szczerczak
19.0
2.5
MPMP/8954.164
2430Marek Gumuła
Anna Bułat
0.0
2.0
MPMP/8953.834
2529Leszek Faber
Marek Dąbek
2.0
1.5
MPMP/8953.084
2644Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MPMP/8953.083
2757Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
4.0
MPMP/8952.983
2855Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
7.0
2.5
MPMP/8952.633
2923Tytus Bisping
Marek Filipowski
4.0
12.0
MPMP/8952.463
3066Stefan Jóźwik
Marek Boros
0.5
4.0
PMPM/6652.363
3152Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MPMP/8952.342
3251Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPMP/8952.322
3310Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8952.272
3419Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
2.5
MPMP/8952.252
356Jerzy Bałon
Marek Pietrzak
1.0
1.5
MPMP/8951.372
3673Mirosław Wróblewski
Krzysztof Dubno
1.5
1.0
PMPM/6651.222
3768Józef Idczak
Krzysztof Niemkiewicz
7.0
4.0
PMPM/6650.651
3837Kazimierz Chłobowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8950.481
3946Wacław Gąssowski
Maciej Kliś
12.0
0.5
MPMP/8950.071
4025Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8949.711
4115Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
2.5
MPMP/8949.601
4263Karol Dunst
Kazimierz Dominiak
1.5
7.0
PMPM/6649.36
4333Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/8949.33
4458Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
4.0
MPMP/8949.24
4575Arkadiusz Matyjas
Jacek Lew
0.0
13.0
AMA
PM
PM/6649.12
4667Piotr Dybowski
Dariusz Podfigurny
4.0
2.5
PMPM/6648.97
4764Marek Piętak
Krzysztof Przybielski
0.0
2.5
AMA
PM
PM/6648.88
4849Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
MP/8948.84
4947Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MPMP/8948.78
505Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MPMP/8948.41
5116Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.0
MPMP/8948.35
527Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/8947.93
5317Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MPMP/8947.72
5461Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6647.50
5526Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
0.5
0.5
MPMP/8947.25
5653Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/8947.12
5772Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
13.0
18.0
PMPM/6646.95
584Łukasz Pląder
Leszek Nowak
1.5
4.0
MPMP/8946.61
5954Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MPMP/8946.27
6065Artur Toeplitz
Elżbieta Starczewska
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6645.77
612Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.5
2.5
MPMP/8945.71
6228Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8945.60
6362Szczepan Chruścicki
Michał Samet
4.0
0.0
PM
PM/6645.56
6434Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/8945.33
6511Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.0
2.5
MPMP/8944.99
6639Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8944.95
6724Szczepan Kaczka
Wojciech Skoś
2.5
1.5
MPMP/8944.64
6813Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
0.0
0.0
MPMP/8944.43
6932Zbigniew Galias
Bartłomiej Garda
0.0
0.0
MPMP/8944.08
7077Józef Gnaciński
Dariusz Milewski
4.0
0.0
PMPM/6643.45
7159Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MPMP/8943.20
721Janusz Rżewski
Andrzej Juszczyk
4.0
4.0
MPMP/8943.08
7356Jerzy Jeleń
Bogdan Palczyński
1.5
7.0
MPMP/8943.01
7436Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MPMP/8942.61
7569Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.5
PMPM/6642.10
7682Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/6641.87
7771Marzena Banach
Henryk Malona
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6639.90
7843Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8938.01
7931Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MPMP/8937.84
808Jerzy Dobrowolski
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/8934.61
8114Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.0
2.0
MPMP/8930.89

Statystyka ośrodków...