Turniej na maksy
Poniedziałek, 27 maja 2013
Wyniki oficjalne z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
59
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
12.0
MP
MP/40
65.46
27
2
110
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WP
WP/52
63.84
26
3
34
Adam Kozłowski
Jerzy Bronisławski
4.0
4.0
KP
KP/50
62.01
25
4
120
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WP
WP/52
60.40
24
5
55
Rafał Maszenda
Piotr Sobczak
1.5
4.0
MA
MA/65
60.40
23
6
62
Marek Jaworski
Marek Urbański
7.0
7.0
MP
LB
MP/40
60.11
23
7
33
Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
4.0
7.0
KP
KP/50
59.57
22
8
8
Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
2.5
DS
DS/67
58.98
21
9
1
Ryan Denis
Bruce Thiher
5.0
0.0
USA
DS/67
58.71
20
10
85
Andrzej Broda
Marek Surmiak
12.0
4.0
MP
MP/41
58.61
19
11
90
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MP
MP/41
57.63
18
12
46
Zbigniew Szymczyk
Jerzy Gaworczyk
4.0
4.0
LD
LD/48
57.52
17
13
28
Robert Rychlicki
Paweł Jaworski
4.0
2.5
KP
KP/50
56.95
16
14
70
Marek Heichel
Robert Podsiadły
2.0
1.5
MP
MP/40
56.84
16
15
99
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MP
MP/41
56.10
15
16
116
Michał Wojciechowski
Piotr Śmieliński
2.5
2.0
WP
WP/52
55.94
14
17
81
Łukasz Pląder
Tomasz Daniel
1.5
2.0
MP
MP/40
55.66
13
18
100
Renata Wajdowicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
PK
MP
MP/41
55.65
12
19
41
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
4.0
4.0
LD
LD/48
55.64
11
20
9
Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
2.0
DS
DS/67
55.54
10
21
47
Andrzej Mikołajewski
Robert Misztal
0.0
0.0
LD
LD/48
55.49
9
22
75
Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
2.5
MP
MP/40
55.42
9
23
118
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
13.0
MP
WP
WP/52
55.27
8
24
124
Jarosław Ciastowski
Andrzej Czapczyk
4.0
0.0
WP
NZ
WP/52
55.13
7
25
18
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
55.01
6
26
123
Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
4.0
4.0
WP
WP/52
54.43
6
27
45
Zbigniew Kowalczyk
Andrzej Krakowiak
0.0
4.0
LD
LD/48
54.34
6
28
114
Jerzy Roszak
Zygmunt Grzegorczyk
7.0
7.0
WP
WP/52
54.23
5
29
21
Roman Wachowiak
Alicja Kupczyk
18.0
4.0
KP
KP/50
54.00
5
30
68
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MP
MP/40
53.93
5
31
27
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
2.5
4.0
KP
KP/50
53.85
5
32
105
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WP
WP/52
53.79
5
33
10
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
53.61
5
34
111
Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WP
WP/52
53.61
5
35
15
Wojciech Skonieczny
Mariusz Kowalczyk
4.0
4.0
DS
DS/67
53.43
4
36
122
Marek Klatkiewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WP
WP/52
53.43
4
37
54
Mariusz Nowak
Jarosław Szczygieł
7.0
2.5
MA
MA/65
53.32
4
38
94
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
1.5
PK
MP
MP/41
53.13
4
39
117
Włodzimierz Kwiatkowski
Mieczysław Szczechowiak
12.0
2.5
WP
WP/52
53.09
4
40
17
Wojciech Szałapak
Marcin Motykiewicz
2.5
2.0
DS
DS/67
52.67
4
41
66
Tomasz Radko
Jacek Stasica
4.0
13.0
MP
MP/40
52.53
3
42
65
Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MP
MP/40
52.46
3
43
38
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
52.15
3
44
64
Bożena Czarska
Andrzej Kopański
7.0
2.0
MP
MP/40
52.12
3
45
82
Wacław Gąssowski
Jerzy Jeleń
12.0
1.5
MP
MP/40
52.02
3
46
57
Elżbieta Adamczyk
Anna Bułat
2.5
2.0
MP
MP/40
51.94
3
47
25
Zenon Biczkowski
Tadeusz Wasilewski
4.0
4.0
KP
KP/50
51.94
3
48
11
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DS
DS/67
51.75
2
49
36
Lech Łaniewski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
KP
KP/50
51.47
2
50
73
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MP
MP/40
51.28
2
51
89
Adam Stono
Jerzy Stępień
7.0
2.5
PK
MP
MP/41
51.16
2
52
101
Piotr Markiewicz
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MP
MP/41
51.13
2
53
91
Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/41
51.07
2
54
96
Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
4.0
7.0
MP
MP/41
51.04
2
55
13
Aleksander Czajka
Janusz Piernikowski
7.0
7.0
DS
DS/67
51.03
1
56
52
Janusz Maruszewski
Krzysztof Fleming
2.5
7.0
MA
LD
MA/65
50.89
1
57
4
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/67
50.57
1
58
74
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
7.0
19.0
MP
MP/40
50.52
1
59
63
Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
4.0
4.0
MP
MP/40
50.48
1
60
7
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DS
DS/67
50.15
1
61
35
Wojciech Giżyński
Marek Warda
2.5
4.0
KP
KP/50
-0.19
50.13
62
50
Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
12.0
MA
MA/65
49.97
63
2
Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
2.5
2.0
DS
DS/67
49.92
64
88
Arkadiusz Kras
Ziemowit Sacha
1.0
0.0
MP
MP/41
49.86
65
22
Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.0
KP
KP/50
49.77
66
71
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
7.0
2.5
MP
MP/40
-0.33
49.69
67
19
Andrzej Robak
Artur Pacelt
2.5
2.5
DS
DS/67
49.57
68
39
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LD
LD/48
49.46
69
97
Bogusław Lesiecki
Mariusz Kita
12.0
12.0
PK
MP/41
49.20
70
77
Andrzej Lasota
Tomasz Stryszawski
4.0
4.0
MP
MP/40
49.10
71
58
Stefan Polański
Wojciech Skoś
2.5
1.0
MP
MP/40
49.02
72
113
Karol Mońko
Witold Szczepaniak
2.5
4.0
WP
WP/52
48.89
73
107
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
WP
WP/52
48.63
74
49
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
4.0
MA
MA/65
48.60
75
60
Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.0
2.5
MP
MP/40
48.53
76
61
Waldemar Rybka
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MP
MP/40
48.39
77
87
Zbigniew Świderek
Sebastian Piotrowski
2.5
0.5
MP
MP/41
48.28
78
78
Tomasz Kluz
Krzysztof Wroński
7.0
4.0
MP
MP/40
48.12
79
108
Maciej Wybranowski
Janusz Suszczyński
4.0
2.5
WP
WP/52
48.05
80
104
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WP
WP/52
48.04
81
44
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LD
LD/48
47.94
82
80
Grzegorz Superson
Adam Cichoń
7.0
1.0
MP
MP/40
47.87
83
14
Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
7.0
1.0
DS
DS/67
47.33
84
83
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/40
47.00
85
109
Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WP
WP/52
46.69
86
42
Zbigniew Dworzyński
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
46.40
87
37
Zbigniew Dąbek
Maciej Raczyński
4.0
2.5
KP
KP/50
46.34
88
6
Stanisław Zapaśnik
Władysław Gosiewski
2.5
2.5
DS
DS/67
46.19
89
40
Lesław Pyda
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LD
LD/48
46.15
90
121
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
WP/52
45.88
91
106
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/52
45.79
92
76
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
7.0
MP
MP/40
45.73
93
86
Anna Kukla
Leszek Gabriel
2.0
7.0
MP
MP/41
45.67
94
29
Mirosław Kuśmierek
Karol Nowak
0.5
1.5
KP
KP/50
45.55
95
98
Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
2.5
2.0
MP
MP/41
45.39
96
103
Dominik Malkowski
Jacek Wędrychowicz
1.5
12.0
WP
WP/52
45.33
97
26
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
0.5
2.5
KP
KP/50
45.23
98
67
Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
4.0
2.5
MP
MP/40
45.03
99
51
Danuta Krupnik
Ireneusz Głowacki
4.0
2.5
LD
MA
MA/65
44.99
100
24
Grzegorz Sokołowski
Mikołaj Woyna
4.0
4.0
KP
MA
KP/50
44.55
101
69
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.0
1.5
MP
MP/40
43.86
102
23
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
2.5
2.5
KP
KP/50
43.74
103
93
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.0
MP
MP/41
43.33
104
72
Józef Barczyk
Marek Kiepura
4.0
4.0
MP
MP/40
42.66
105
20
Ryszard Mazurkiewicz
Marian Iwanek
0.0
1.0
DS
DS/67
42.65
106
30
Wiesław Paczkowski
Jarosław Żurawski
4.0
2.5
KP
KP/50
41.97
107
115
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WP
WP/52
41.94
108
53
Bolesław Krzewski
Leszek Szeląg
7.0
4.0
LD
MA/65
41.83
109
119
Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
1.5
2.0
WP
WP/52
41.82
110
125
Krzysztof Staśkiewicz
Przemysław Jaworski
2.0
0.0
WP
WP/52
41.34
111
31
Michał Dolny
Henryk Jeliński
1.5
1.0
KP
KP/50
41.15
112
12
Dariusz Marczak
Bronisław Baran
4.0
7.0
DS
DS/67
41.13
113
5
Irena Zworska
Aleksander Zworski
0.0
0.0
DS
DS/67
40.78
114
3
Leszek Haber
Wiesław Musiałczyk
4.0
1.5
DS
DS/67
40.72
115
92
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
1.0
1.5
MP
MP/41
40.01
116
79
Kazimierz Chłobowski
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
39.33
117
95
Marta Ziaja
Aneta Jaworska
0.0
1.0
MP
MP/41
38.54
118
43
Stanisław Zbroja
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
37.06
119
84
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jan Kaleta
4.0
0.5
MP
MP/40
36.22
120
112
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WP
WP/52
34.92
Statystyka ośrodków...