Turniej na maksy

Piątek, 1 lipca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Kajetan Wroński
Maciej Kędzierski
2.0
2.0
WP
MP
WP/24861.879
222Andrzej Biliński
Adam Rydz
0.0
2.0
MA
SW
PM/4161.179
33Anna Jankowska
Szymon Żeberski
2.5
3.0
DSDS/6760.738
48Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6760.148
531Piotr Stefanów
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPPM/4159.877
69Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6759.296
749Krzysztof Wróblewski
Łukasz Józkowiak
0.0
0.0
WPWP/24958.766
817Eugenia Stefanów
Jacek Kowalewski
2.0
1.0
MP
MA
PM/4158.725
928Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
1.0
11.0
KPPM/4158.065
1023Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MAPM/4157.894
1160Justyna Zielniewicz
Mateusz Bartosik
0.0
1.5
WP
LD
WP/24956.383
1234Michał Diak
Łukasz Bielejewski
1.0
1.0
WPWP/24856.243
1351Jakub Pluta
Kacper Koziełło
0.0
0.0
WPWP/24955.722
145Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6755.692
1525Benedykt Mieszczak
Bogdan Grzelak
3.0
5.0
KP
WP
PM/4155.002
1645Dariusz Syncerek
Jakub Janasiak
2.0
2.0
LDWP/24854.892
1748Jan Sibilski
Kacper Kopka
5.0
3.0
WP
MA
WP/24854.202
1840Konstanty Kordas
Karol Maćkowiak
0.5
0.5
WPWP/24854.182
1950Karol Jabłoński
Sebastian Wojtczak
0.5
1.0
LDWP/24953.742
2055Alicja Kaczmarek
Aleksandra Borowczyk
0.0
0.0
WPWP/24952.512
2158Julia Midera
Bartosz Macioł
0.0
0.0
DSWP/24952.091
2262Lena Dąbkiewicz
Maria Banaszkiewicz
0.0
0.0
WPWP/24951.251
2342Jakub Patreuha
Andrzej Aleksandrzak
2.5
13.0
DS
WP
WP/24851.221
2438Julia Klincewicz
Roland Lippik
0.0
5.0
WP
DS
WP/24851.191
2554Marianna Jeżewska
Radosław Lityński
0.0
1.5
WP
LD
WP/24951.171
2627Anita Michnowska
Jerzy Górecki
0.0
0.0
MA
GER
PM/4149.831
271Piotr Klubiński
Janusz Kowalski
9.0
1.5
DSDS/6749.641
2861Jakub Głowacki
Maksym Ratajczak
0.0
0.0
WPWP/24949.621
2920Anna Jaguszewska
Józef Sordyl
3.0
5.0
MA
SL
PM/4149.571
3039Maciej Jankowski
Mikołaj Jankowski
1.0
1.0
WPWP/24849.551
316Janusz Drozdowski
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DSDS/6749.41
327Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6749.38
3315Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
SLPM/4149.37
3437Adrian Bakalarz
Michał Kaleta
5.0
2.5
SLWP/24849.01
3519Tamara Cesarz
Zofia Siudak
0.0
0.0
MAPM/4148.67
3632Anna Bułat
Aida Wójcik
2.5
1.5
MP
OP
PM/4148.57
3759Kajetan Gościański
Adam Zalwowski
0.0
0.0
WPWP/24948.46
3844Maciej Racewicz
Adam Pigulski
1.5
1.5
DSWP/24848.30
3947Jan Jankowski
Włodzimierz Krysztofczyk
2.0
9.0
WP
LD
WP/24848.01
4033Tomasz Pawełczyk
Patryk Morawski
2.0
1.5
SL
WP
WP/248-1.0047.78
4129Janina Błażuk
Maria Ewertowska
1.5
1.5
PMPM/4147.51
4235Jakub Kozak
Jan Cieśliński
0.5
1.0
WPWP/24847.50
4321Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPPM/4147.39
4413Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPPM/4147.24
4526Mariana Hernandez
Jan Stoklasek
1.0
4.0
PD
LB
PM/4146.99
462Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.0
0.0
DSDS/6745.93
4756Adela Bogdańska
Alicja Bednarczyk
0.0
0.0
WPWP/24944.42
4812Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/6743.89
4941Katarzyna Jakieła
Alicja Myśliwiec
0.0
0.0
DSWP/24843.68
504Krzysztof Obłój
Leszek Adamus
3.0
3.0
DSDS/6742.94
5157Władysław Walicki
Maksym Wujec
0.5
0.0
LD
WP
WP/24942.25
5253Małgorzata Bielińska
Cyprian Sokolski
1.0
0.5
LDWP/24942.20
5318Danuta Szczepanik
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
SL
MA
PM/4142.01
5424Aleksandra Liska
Małgorzata Kopera
0.0
0.0
SLPM/4141.31
5552Mateusz Tomaszewski
Tomasz Wnykowicz
0.0
0.0
WPWP/24940.77
5646Patryk Patreuha
Mateusz Słuszniak
2.5
2.0
DS
MP
WP/248-1.0040.62
5743Marcin Matella
Andrzej Bednarczyk
1.0
1.0
WPWP/24840.32
5816Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
MA
DS
PM/4139.92
5914Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/4138.76
6011Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/6735.19

Statystyka ośrodków...