Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 czerwca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
150Julia Klincewicz
Roland Lippik
0.0
5.0
WP
DS
WP/24961.808
242Mikołaj Jankowski
Karol Maćkowiak
1.0
0.5
WPWP/24955.178
328Jan Jankowski
Jan Sibilski
2.0
5.0
WPWP/24851.417
413Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/10145.856
525Andrzej Aleksandrzak
Maciej Kędzierski
13.0
2.0
WP
MP
WP/24839.806
639Andrzej Bednarczyk
Konstanty Kordas
1.0
0.5
WPWP/24938.605
714Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/10137.225
87Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/673.6036.694
929Michał Kaleta
Kajetan Wroński
2.5
2.0
SL
WP
WP/24835.983
1034Patryk Patreuha
Kacper Kopka
2.5
3.0
DS
MA
WP/24835.153
1140Sebastian Wojtczak
Karol Jabłoński
1.0
0.5
LDWP/24934.482
123Marcin Pastudzki
Grzegorz Debita
2.0
3.0
DSDS/673.6030.252
139Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.6023.832
1411Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6720.782
154Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.6012.702
1622Łukasz Bielejewski
Michał Diak
1.0
1.0
WPWP/24811.862
1732Włodzimierz Krysztofczyk
Mateusz Słuszniak
9.0
2.0
LD
MP
WP/2489.251
1845Mateusz Tomaszewski
Tomasz Wnykowicz
0.0
0.0
WPWP/2499.071
1933Tomasz Pawełczyk
Patryk Morawski
2.0
1.5
SL
WP
WP/2487.921
2038Maria Banaszkiewicz
Lena Dąbkiewicz
0.0
0.0
WPWP/2496.261
2118Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1016.211
2251Małgorzata Bielińska
Zofia Duda
1.0
0.5
LDWP/2496.021
2321Dariusz Syncerek
Jakub Janasiak
2.0
2.0
LDWP/2485.591
245Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
9.0
3.0
DSDS/673.605.471
2543Julia Midera
Bartosz Macioł
0.0
0.0
DSWP/2494.131
2627Maciej Jankowski
Marcin Matella
1.0
1.0
WPWP/2482.441
2720Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1012.21
286Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.602.07
2916Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
7.0
MPMP/1010.65
3026Maciej Racewicz
Adam Pigulski
1.5
1.5
DSWP/248-1.41
3149Aleksandra Borowczyk
Alicja Kaczmarek
0.0
0.0
WPWP/249-2.28
3237Łukasz Bartosik
Cyprian Sokolski
0.5
0.5
LDWP/249-3.66
332Elżbieta Dunaj
Katarzyna Sierpińska
0.0
0.5
DSDS/673.60-8.08
3423Jakub Kozak
Jan Cieśliński
0.5
1.0
WPWP/248-8.71
351Dariusz Marczak
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/673.60-10.59
3636Adrian Bakalarz
Jakub Patreuha
5.0
2.5
SL
DS
WP/248-11.10
3748Maksym Ratajczak
Jakub Głowacki
0.0
0.0
WPWP/249-14.34
3815Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/101-15.67
3941Krzysztof Wróblewski
Adam Zalwowski
0.0
0.0
WPWP/249-17.47
4046Marianna Jeżewska
Justyna Zielniewicz
0.0
0.0
WPWP/249-21.15
4135Katarzyna Jakieła
Alicja Myśliwiec
0.0
0.0
DSWP/248-28.18
4217Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/101-38.15
4319Michał Kuczkowski
Jeremi Mazur
2.0
1.5
MPMP/101-38.32
4424Radosław Lityński
Mateusz Bartosik
1.5
1.5
LDWP/248-39.17
4512Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/67-40.57
468Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/673.60-40.75
4747Alicja Bednarczyk
Adela Bogdańska
0.0
0.0
WPWP/249-48.18
4831Kacper Koziełło
Jakub Pluta
0.0
0.0
WPWP/248-48.76
4952Julia Bojanowska
Julia Świderska
0.5
0.0
LDWP/249-54.07
5044Maksym Wujec
Władysław Walicki
0.0
0.5
WP
LD
WP/249-54.38
5130Łukasz Józkowiak
Kajetan Gościański
0.0
0.0
WPWP/248-62.06

Statystyka ośrodków...