Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 czerwca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
123Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
2.5
17.0
DS
WP
DS/724.8052.739
213Jan Szamkołowicz
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/673.6051.108
316Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DSDS/673.6039.638
441Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/2473.6037.557
530Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/13733.836
640Jolanta Makatrewicz
John Catlow
0.5
0.5
WPWP/2473.6033.045
78Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6732.254
827Leszek Gabriel
Andrzej Pietrucha
7.0
7.0
MPMP/13731.003
928Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/13729.772
106Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6728.372
1139Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
1.0
4.0
WPWP/2473.6025.872
1220Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.5
9.0
DSDS/724.8024.302
1342Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2473.6022.712
1425Marek Drecki
Jan Kulczycki
7.0
1.5
DSDS/724.8022.632
1543Jerzy Stefanowski
Ryszard Nowicki
3.0
4.0
WPWP/2473.6021.881
1632Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/13720.191
173Grzegorz Debita
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/6716.671
1814Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/673.6015.491
1917Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DSDS/673.6014.821
2021Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/724.804.801
2118Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.603.661
2222Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/724.800.37
2311Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/673.60-4.18
2433Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
2.5
MPMP/137-4.43
2535Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/2473.60-5.45
262Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/67-8.06
2712Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.60-13.03
2837Wojciech Witkowski
Zygfryd Banecki
2.0
4.0
WPWP/2473.60-15.23
291Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/67-15.83
305Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/67-20.13
3110Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.60-21.12
327Leszek Haber
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/67-25.00
3315Waldemar Majewski
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-26.88
3419Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
2.5
4.0
DSDS/724.80-29.04
354Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-32.95
3629Jeremi Mazur
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
MPMP/137-35.78
3731Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/137-36.97
3834Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/137-37.61
3936Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/2473.60-41.12
4024Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/724.80-42.18
4138Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
3.0
3.0
WPWP/2473.60-46.85

Statystyka ośrodków...