Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 9 czerwca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
132Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/2302.4056.319
235Adam Krysa
Maciej Rodzaj
9.0
7.0
MPMP/2302.4050.478
319Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.6048.038
42Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6047.737
536Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/2302.4045.006
615Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6042.225
724Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2302.4039.544
87Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6033.963
920Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/583.6031.462
1026Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/230-0.6028.452
1114Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
4.0
13.0
MAMA/583.6023.462
1227Tadeusz Murczek
Bronisław Micek
11.0
7.0
MPMP/2302.4020.502
1311Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
2.5
4.0
DSDS/7219.992
1440Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24716.992
153Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6016.251
1618Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/583.6015.201
1741Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24711.721
1842Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2478.241
198Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DS
DS/723.607.411
2010Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.604.261
215Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.603.261
2243Krzysztof Galubiński
John Catlow
0.5
0.5
WPWP/2470.59
2330Kazimierz Banek
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MPMP/2302.40-3.00
2425Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/2302.40-4.80
2537Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/2302.40-6.85
2622Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/583.60-7.61
2734Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/230-0.60-8.98
2831Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MPMP/2302.40-12.14
2939Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/247-17.05
301Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-18.43
3121Jacek Kwiatkowski
Janusz Tomaszczuk
4.0
1.5
MAMA/583.60-18.68
3244Ryszard Nowicki
Waldemar Nowak
4.0
4.0
WPWP/247-20.49
334Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-23.87
3438Krzysztof Jakubas
Andrzej Broda
2.5
12.0
MPMP/2302.40-26.37
359Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.60-26.69
3633Feliks Wawrzon
Zbigniew Maj
1.5
0.0
MP
 
MP/2302.40-27.42
376Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/723.60-27.87
3823Krzysztof Ziewacz
Adam Stono
5.0
11.0
MP
PK
MP/2302.40-36.93
3916Elżbieta Wróblewska
Bogdan Kakietek
4.0
5.0
MAMA/583.60-46.39
4013Kazimierz Puczyński
Alicja Rybak
13.0
2.0
MAMA/583.60-55.30
4128Jeremi Mazur
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MPMP/2302.40-81.39

Statystyka ośrodków...