Turniej na maksy

Czwartek, 9 czerwca 2016

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10366.4310
234Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/10363.7010
32Mariusz Kowalczyk
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
DSDS/6760.249
438Adam Harasimowicz
Marek Jaworski
3.0
12.0
MA
MP
MP/10359.228
529Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8858.808
630Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MAMA/8858.057
732Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10358.026
821Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MAMA/8857.166
957Zbigniew Dybizbański
Leszek Dybizbański
2.0
1.5
PMPM/10856.055
1016Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9455.944
1148Zdzisław Reczek
Paweł Skałacki
12.0
7.0
MPMP/10355.884
1241Tadeusz Garbacik
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10355.623
1352Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
0.5
PKPK/5154.832
1413Kamila Kukuła
Bohdan Mazur
4.0
13.0
DS
OP
DS/6754.322
1553Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5154.212
1611Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6753.862
1747Aleksandra Jurkiewicz
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/10353.622
1858Aleksandra Rekowska
Sławomir Lasota
0.0
1.0
PM
SL
PM/10852.022
193Waldemar Majewski
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6752.012
2022Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MAMA/8851.892
2112Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6751.802
2218Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9451.681
2356Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
PMPM/10851.541
241Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6751.331
256Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DSDS/6751.311
2660Olgierd Zieliński
Bogdan Śnieżko
0.0
0.0
PMPM/10851.081
2725Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8850.781
2815Joanna Kokot
Paul Kokot
1.5
1.5
DSDS/9450.481
2954Marek Rusek
Henryk Larwa
2.5
0.0
PK
PK/5150.191
3024Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8849.651
3127Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MAMA/8849.64
3239Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/10349.39
3351Zdzisław Żuber
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5148.83
347Aleksander Czajka
Piotr Klubiński
7.0
9.0
DSDS/6748.82
3536Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MPMP/10347.92
3661Monika Suchodolska
Piotr Suchodolski
2.5
4.0
PMPM/10847.79
374Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6747.17
3820Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8847.11
3949Bronisław Mycielski
Marek Naprawa
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5147.10
4010Marcin Motykiewicz
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/6746.90
415Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6746.68
4262Damian Wąsowski
Andrzej Michałowski
0.0
3.0
PMPM/10846.22
4345Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10345.91
4444Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MPMP/10345.65
4559Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
PMPM/10845.30
4633Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10344.83
4750Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PKPK/5144.83
4846Andrzej Kopański
Jerzy Bałon
3.0
2.0
MPMP/10344.67
4937Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10344.40
5019Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8844.19
5135Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10343.99
529Marcin Pastudzki
Grzegorz Debita
2.0
3.0
DSDS/6743.38
538Katarzyna Sierpińska
Elżbieta Dunaj
0.5
0.0
DSDS/6742.18
5423Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8842.08
5517Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9441.90
5643Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.0
MPMP/10341.25
5742Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MPMP/10340.55
5840Jakub Kłapa
Marek Sewiołło
0.0
0.0
MPMP/10338.93
5926Andrzej Mazur
Jan Milewski
0.0
0.0
MAMA/8838.55

Statystyka ośrodków...