Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 2 czerwca 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
17Artur Winkler
Antoni Ochot
9.0
12.0
DSDS/7277.758
217Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/23073.327
329Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24738.496
44Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DS
DS/7232.695
528Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/24727.344
62Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/7226.463
716Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/23026.082
811Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MPMP/23024.512
921Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/23014.262
1024Piotr Tyranowski
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24712.512
119Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.871
1215Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/2302.801
1323Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2472.791
1425Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/2471.541
153Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
4.0
DSDS/720.021
166Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-4.76
1712Piotr Markiewicz
Adam Stono
5.0
11.0
MP
PK
MP/230-6.76
1827Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/247-6.93
1919Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/230-8.89
2020Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/230-11.91
2114Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/230-16.40
2226Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/247-20.65
235Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/72-23.32
241Waldemar Siuda
Jarosław Molenda
12.0
9.0
DSDS/72-23.94
2518Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
2.5
MPMP/230-26.79
268Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/72-31.61
2722Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/230-32.87
2813Feliks Wawrzon
Zbigniew Maj
1.5
0.0
MP
 
MP/230-37.35
2930Jerzy Stefanowski
Ryszard Nowicki
3.0
4.0
WPWP/247-50.29
3010Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-57.16

Statystyka ośrodków...