Turniej na maksy

Czwartek, 2 czerwca 2016

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Tadeusz Garbacik
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10366.5912
28Aleksander Czajka
Piotr Klubiński
7.0
9.0
DSDS/67-0.6360.9912
350Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10360.0911
441Anna Andrejczyk
Waldemar Surmacz
2.0
1.5
MAMA/8859.9610
528Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5859.3710
637Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
0.0
MAMA/8859.349
770Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5157.998
876Robert Krawczyk
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PMPM/27257.788
924Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9457.167
1026Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/58-0.3757.166
1129Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/5856.556
1218Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9456.255
1357Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MPMP/10356.225
1452Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.0
MPMP/10356.144
1567Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
0.5
PKPK/5155.453
1613Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6754.913
174Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6754.803
1854Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10354.523
1971Czesław Ossowski
Stanisław Modrzyński
2.0
0.0
PMPM/27254.383
2047Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.0
MPMP/10353.972
2112Grzegorz Debita
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/6753.672
2219Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.0
2.5
DSDS/9453.632
2310Piotr Kulesza
Tomasz Struzik
5.0
5.0
DSDS/6753.462
2438Urszula Wasilewska
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8853.322
2544Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8853.192
2674Roman Rudnicki
Damian Wąsowski
2.0
0.0
PMPM/27253.072
2742Andrzej Niewiadomski
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MAMA/8852.982
2816Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6752.432
2927Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5852.351
3051Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10351.511
3175Krzysztof Przybielski
Andrzej Michałowski
3.0
3.0
PMPM/27251.311
3239Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8851.261
3321Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9451.111
345Krzysztof Obłój
Sławek Robel
3.0
5.0
DSDS/6751.021
3548Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MPMP/10350.931
3615Dariusz Marczak
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DSDS/6750.651
3772Bogdan Śnieżko
Olgierd Zieliński
0.0
0.0
NZ
PM
PM/27250.591
3868Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PKPK/5150.39
396Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6750.28
4020Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/9450.08
4131Andrzej Dachowski
Adam Łaszczotko
2.0
4.0
MAMA/5849.99
4255Zbigniew Sagan
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MPMP/10349.95
4311Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6749.62
4432Eugeniusz Treichel
Daniel Wacławek
2.0
2.0
MAMA/5849.54
4565Sebastian Wybranowski
Jan Kadula
3.0
12.0
PKPK/5149.52
4666Bronisław Mycielski
Marek Naprawa
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5149.47
4743Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MAMA/8849.46
4849Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/10349.44
4934Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5848.63
5053Szczepan Kaczka
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/10348.40
511Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
3.0
2.5
DSDS/6748.38
5264Zbigniew Wilisowski
Damian Smulski
5.0
3.0
PKPK/5148.02
533Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/6747.93
5459Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10347.87
5562Anna Bułat
Aleksandra Jurkiewicz
2.5
5.0
MPMP/10347.64
5645Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/10346.50
5722Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9445.74
589Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
4.0
5.0
DSDS/6745.06
5917Mirosław Powązka
Zdzisława Zabłocka
3.0
2.5
DSDS/9445.00
6040Jan Milewski
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8844.10
6125Alicja Rybak
Grzegorz Piotrowski
2.0
1.5
MAMA/5843.54
6256Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
2.5
NZ
MP
MP/10342.73
6330Kazimierz Puczyński
Dariusz Gelo
13.0
1.5
MAMA/5842.11
6436Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8841.90
6523Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/9441.04
6660Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10340.95
6733Jacek Kwiatkowski
Janusz Tomaszczuk
4.0
1.5
MAMA/5840.38
6869Henryk Larwa
Marek Rusek
0.0
2.5

PK
PK/5139.17
697Elżbieta Dunaj
Katarzyna Sierpińska
0.0
0.5
DSDS/67-0.2139.08
702Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6736.64
7173Aleksandra Rekowska
Wojciech Sosnowski
0.0
0.0
PM
NZ
PM/27235.54
7235Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8834.49
7358Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/10330.28

Statystyka ośrodków...