Turniej na maksy

Sobota, 28 maja 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/25463.267
23Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DSDS/6762.637
34Jerzy Więcławski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6761.826
431Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
WM/20161.155
523Elżbieta Zalewska
Bogdan Świadek
2.0
2.5
KP
ZP
WM/20160.965
615Urszula Cwyl
Marek Palubiński
3.0
3.0
MAWM/20159.904
717Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
4.0
OP
MA
WM/20159.714
836Tadeusz Strzelecki
Janusz Woda
2.5
1.5
WPWP/25458.303
91Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6758.222
1046Ryszard Białkiewicz
Tomasz Powęzka
3.0
1.5
WPWP/25456.762
1127Janusz Marszałkiewicz
Edward Menderski
3.0
0.0
MAWM/20156.672
1220Piotr Kotwicz
Marek Felakowski
1.5
0.0
MAWM/20156.462
1319Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
1.5
1.5
MAWM/20156.442
1435Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/25455.001
1514Jadwiga Saładziak
Ryszard Gołębiowski
0.0
0.0
WM/20153.851
1625Bogusz Nalazek
Józef Matuszewski
7.0
4.0
KPWM/20153.651
1730Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
7.0
4.0
PMWM/20152.981
1834Paweł Kaniewski
Zbigniew Tiffert
0.0
0.0
LU
 
WM/20152.401
197Stanisław Szuba
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/6751.881
2021Ewa Deskur
Bartosz Malec
1.0
0.0
ZP
WM/20150.961
2118Danuta Wojtowicz
Wtold Hantke
0.0
0.0
WM/20149.791
2244Maciej Kokorniak
Anna Kokorniak
2.0
0.0
WPWP/25449.171
2342Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.0
1.5
WPWP/25449.13
2413Beata Gronert
Wiesław Skrzyszowski
2.0
9.0
MPWM/20148.75
2512Agata Nowicz
Artur Kłosiński
0.0
0.5
PMWM/20148.65
2622Anna Michniewicz
Ireneusz Cybulski
2.5
2.5
MAWM/20148.54
2711Halina Kuklewska
Ryszard Kaniewski
0.0
0.5
 
LU
WM/20147.31
2843Piotr Czarnecki
Michał Zdun
1.5
0.0
WPWP/25446.98
2929Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
MP
OP
WM/20145.00
3038Bernard Kurasz
Andrzej Waligórski
2.0
3.0
WPWP/25443.85
3128Robert Żółtowski
Piotr Żmudzki
1.5
1.5
ZPWM/20143.75
322Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/6743.62
3339Maria Pelant
Wojciech Przybylski
0.0
0.0
WPWP/25443.44
349Beata Błachowska
Kazimierz Pamuła
0.0
0.5
 
MP
WM/20143.37
3526Irena Ulatowska
Bogdan Ulatowski
1.5
2.0
MAWM/20142.88
3633Monika Chlebowska
Michał Voss
1.5
0.0
MA
 
WM/20142.81
3716Beata Jenek
Piotr Kopko
0.0
1.5

MA
WM/20142.50
385Marcin Motykiewicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6741.78
3937Jolanta Materniak
Roman Sadowski
1.5
2.0
WPWP/25441.77
4040Piotr Cholewiński
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WPWP/25441.60
418Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DSDS/6740.80
426Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6739.26
4324Ryszard Karwat
Tadeusz Knaga
1.5
0.0
MA
 
WM/20137.02
4410Ewa Badzioch
Paweł Jesionka
0.0
0.0
WM/20134.17

Statystyka ośrodków...