Turniej na impy (cav.)

Piątek, 27 maja 2016

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
131Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
4.0
OP
MA
WM/20176.426
25Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.5
9.0
DSDS/7257.536
39Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7254.155
424Robert Żółtowski
Piotr Żmudzki
1.5
1.5
ZPWM/20147.144
510Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7233.774
628Elżbieta Zalewska
Bogdan Świadek
2.0
2.5
KP
ZP
WM/20126.713
722Renata Lange
Andrzej Bogdan
0.0
0.0
WM/20119.502
829Piotr Kotwicz
Zbigniew Tiffert
1.5
0.0
MA
 
WM/20116.602
913Urszula Cwyl
Marek Palubiński
3.0
3.0
MAWM/20116.542
102Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DSDS/7215.981
1126Danuta Wójtowicz
Witold Hantke
0.0
0.0
WM/20112.001
124Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-0.5611.941
1318Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
7.0
4.0
PMWM/2019.271
1420Bogusz Nalazek
Józef Matuszewski
7.0
4.0
KPWM/2017.141
1533Ryszard Kaniewski
Krzysztof Mielniczuk
0.5
0.0
LUWM/2012.671
1611Beata Jenek
Piotr Kopko
0.0
1.5
 
MA
WM/2010.421
1727Irena Ulatowska
Bogdan Ulatowski
1.5
2.0
MAWM/201-0.271
1821Aleksandra Odachowska
Marian Odachowski
1.5
2.0
MAWM/201-4.19
1925Halina Kuklewska
Ryszard Burkacki
0.0
0.0
WM/201-4.40
207Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/72-4.79
2132Jadwiga Saładziak
Ryszard Gołębiowski
0.0
0.0
WM/201-5.83
2215Janusz Marszałkiewicz
Edward Menderski
3.0
0.0
MAWM/201-7.74
2312Renata Błachowska
Kazimierz Pamuła
0.0
0.5
 
MP
WM/201-11.50
2416Ewa Deskur
Bartek Malec
1.0
0.0
ZP
 
WM/201-12.48
2519Beata Gronert
Wiesław Skrzyszowski
2.0
9.0
MPWM/201-14.19
2630Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
MP
OP
WM/201-16.92
278Marek Drecki
Jan Kulczycki
7.0
1.5
DSDS/72-19.97
2834Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
1.5
1.5
MAWM/201-21.59
2917Tadeusz Knaga
Ryszard Karwat
0.0
1.5
 
MA
WM/201-31.61
301Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.5
DSDS/72-39.63
3114Ewa Badzioch
Paweł Jesionka
0.0
0.0
WM/201-40.40
323Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-46.66
3323Agata Nowicz
Artur Kłosiński
0.0
0.5
PMWM/201-56.07
346Edward Boguta
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-60.49

Statystyka ośrodków...