Turniej na maksy

Poniedziałek, 23 maja 2016

Wyniki z 15 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 113: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
198: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 4 HW DQ= 62093.89
198: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 4 SxW CK= 79068.46
299: M. Nanke - S. Sarat, 7.5, MP EW 2 SS DK= 11040.95
299: M. Nanke - S. Sarat, 7.5, MP EW 4 HN H6-1 5065.74
3100: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP EW 3 NTxE CQ= 55098.95
3100: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP EW 3 NTS D3-3 30098.22
4101: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 15.0, MP EW 5 CxS C8= 5502.65
4101: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 15.0, MP EW 5 SxS CK-2 50081.44
5102: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.0, MP EW 4 HN CJ+1 65063.26
5102: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.0, MP EW 4 SE HA+1 45074.81
689: J. Barczyk - M. Wilczyński, 11.0, MP EW 4 DW DJ-1 5024.05
689: J. Barczyk - M. Wilczyński, 11.0, MP EW 3 NTE S5-1 5048.11
790: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 4 HS D4-1 10064.50
790: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM EW 5 CxN H9-2 30099.23
892: M. Kwiatkowski - M. Szwarc, 5.5, MP EW 4 SW H3= 42063.46
892: M. Kwiatkowski - M. Szwarc, 5.5, MP EW 2 SW HA+1 14094.43
993: A. Jezioro - A. Cichoń, 23.0, MP EW 4 HN CK-2 10087.58
993: A. Jezioro - A. Cichoń, 23.0, MP EW 3 NTE D7+1 63047.22
1094: H. Święch - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 5 HxW DK-2 30048.86
1094: H. Święch - S. Urbanowski, 14.0, MP NS 3 DE S4-2 10050.00
1195: L. Korwin-Kossakowska - C. Myszczyszyn, 3.0, MP NS 2 SE HK-1 5040.39
1195: L. Korwin-Kossakowska - C. Myszczyszyn, 3.0, MP NS 6 SS DQ+1 101088.93
1296: J. Wrześniak - K. Michałek, 9.5, MA/SL NS 4 SN HK-1 5057.25
1296: J. Wrześniak - K. Michałek, 9.5, MA/SL NS 3 NTW S9+1 63018.56
1397: A. Jurkiewicz - K. Latawiec, 16.0, MP NS 2 CS H8-1 10052.27
1397: A. Jurkiewicz - K. Latawiec, 16.0, MP NS 3 HxN DA-3 5004.92
 +/-
 WYNIK60.70
 MIEJSCE13