Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 maja 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
140Adam Krysa
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/23077.6010
237Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
4.0
MPMP/23074.159
351Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2473.6066.869
47Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.6056.148
521Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6054.487
652Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2473.6049.556
718Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6038.856
838Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/23032.125
917Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6031.024
104Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.6029.503
115Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.6026.412
1228Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/23025.952
1348Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/2473.6024.232
1442Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/23019.542
1529Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/23018.802
1612Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6715.132
176Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.6013.712
189Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.6012.162
191Wojciech Skonieczny
Krzysztof Obłój
5.0
3.0
DSDS/673.6011.201
2041Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/2308.731
2122Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.608.301
2219Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.5
DSDS/723.606.991
2331Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/2306.331
2413Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/676.281
2510Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/673.605.931
2623Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.0
1.5
DSDS/723.604.18
2739Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/2302.84
2814Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
2.0
DSDS/67-0.252.49
2943Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/2473.602.39
308Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
1.5
2.0
DSDS/673.60-0.56
3144Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.60-2.13
3233Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
0.5
MPMP/230-8.05
333Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.60-8.62
3446Jarosław Lubczyński
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/2473.60-9.85
3549John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.5
0.5
WPWP/2473.60-14.76
3620Jerzy Cychowski
Jan Kulczycki
5.0
1.5
DSDS/723.60-21.23
3724Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.60-21.32
3850Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/2473.60-21.65
3932Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
2.5
MPMP/230-31.09
4015Elżbieta Dunaj
Katarzyna Sierpińska
0.0
0.5
DSDS/67-36.42
4135Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/230-40.19
4230Bogusław Lesiecki
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/230-40.19
4336Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/230-41.01
4416Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/67-41.31
4527Bogusław Bukowski
Feliks Wawrzon
0.0
1.5
 
MP
MP/230-48.36
462Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/673.60-56.28
4734Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/230-57.17
4845Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2473.60-62.25
4925Władysław Możdżeń
Stanisław Horochowski
0.0
0.0

DS
DS/723.60-65.27

Statystyka ośrodków...