Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 12 maja 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7298.828
235Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/2474.8046.498
323Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/2303.6042.197
438Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2474.8034.626
532Tadeusz Murczek
Zbigniew Szkołut
11.0
5.0
MPMP/2303.6032.785
628Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/2303.6028.224
741Marcin Woźniak
Włodzimierz Kwiatkowski
7.0
12.0
WPWP/2474.8025.434
817Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
3.0
MAMA/583.6024.893
930Roman Żurowski
Andrzej Pietrucha
0.0
7.0

MP
MP/2303.6024.122
109Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7222.352
1122Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/5821.242
1211Stanisław Stachlewski
Maciej Czajkowski
9.0
3.0
MAMA/583.6019.542
1315Daniel Wacławek
Eugeniusz Treichel
2.0
2.0
MAMA/583.6016.012
1414Adam Łaszczotko
Andrzej Dachowski
4.0
2.0
MAMA/583.6010.251
152Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/727.531
1624Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/2303.607.301
1713Krzysztof Stencel
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/583.606.421
1829Zbigniew Maj
Feliks Wawrzon
0.0
1.5

MP
MP/2303.605.281
1927Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2303.605.191
2039Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/2474.803.761
2116Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.603.66
2231Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/2303.603.45
2321Kazimierz Puczyński
Alicja Rybak
13.0
2.0
MAMA/58-0.76
241Marek Drecki
Roland Lippik
7.0
5.0
DSDS/72-2.82
255Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/72-3.71
267Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-4.76
2726Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
0.5
5.0
MPMP/2303.60-4.98
2819Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.60-7.28
296Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-10.29
3036Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2474.80-11.70
3118Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/583.60-12.64
328Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-25.65
3340Michał Zdun
Nina Halicka
0.0
0.0
NZWP/2474.80-28.12
344Franciszek Sromek
Stanisław Horochowski
0.5
0.0
DSDS/72-36.41
3537Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/2474.80-36.88
3610Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/72-45.06
3712Waldemar Deka
Jan Bieszkiewicz
0.0
0.0
MA/583.60-48.93
3833Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/230-51.50
3925Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/2303.60-56.05

Statystyka ośrodków...