Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 maja 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/7261.408
223Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/23048.137
312Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16010.8047.076
428Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.6046.006
520Zbigniew Szkołut
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MPMP/23045.205
61Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7233.804
79Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/7229.933
830Piotr Tyranowski
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2473.6019.732
933Włodzimierz Kwiatkowski
Hieronim Nowacki
12.0
5.0
WPWP/2473.6017.002
105Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7216.132
1129Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2473.6014.002
1217Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
2.5
11.0
MPMP/23013.931
1322Stanisław Prokuszki
Maciej Prokuszki
3.0
3.0
MPMP/23013.071
1418Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/23011.601
24Andrzej Hycnar
Paweł Piszczek
12.0
4.0
PK
MP
MP/23011.601
1632Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5
WPWP/2473.609.271
1736Janusz Suszczyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPWP/2473.608.931
1821Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/2307.87
1913Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16010.80-4.33
2034Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/2473.60-8.07
212Ewa Sokolińska
Andrzej Kaźmierczak
0.0
12.0

DS
DS/72-10.00
2211Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16010.80-10.33
2316Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/230-10.67
2427Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2473.60-16.40
2515Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MPMP/230-20.40
2626Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/230-21.33
2710Ryszard Makuch
Andrzej Wyrzykowski
5.0
1.5
DSDS/72-22.67
283Franciszek Sromek
Stanisław Horochowski
0.5
0.0
DSDS/72-24.00
297Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-26.80
308Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-27.33
314Piotr Rapacki
Władysław Możdżeń
1.5
0.0
DS
DS/72-30.47
3219Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/230-35.53
3335Lidia Suszczyńska
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WPWP/2473.60-58.07
3425Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/230-63.47

Statystyka ośrodków...