Turniej na maksy

Czwartek, 5 maja 2016

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Andrzej Kopański
Zbigniew Przeginiak
3.0
3.0
MPMP/10364.3113
231Andrzej Niewiadomski
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MAMA/8864.2013
343Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SLMP/10360.6912
448Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/10360.4912
55Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
2.5
3.0
DSDS/6759.7711
629Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MAMA/8859.3410
753Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10358.9810
819Tomasz Paluchowski
Bogdan Szlacheta
13.0
5.0
DS
MA
MA/5858.799
930Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
9.0
7.0
MAMA/8858.039
1079Piotr Suchodolski
Robert Krawczyk
4.0
4.0
PMPM/27257.538
1187Przemysław Maliszewski
Jan Linke
3.0
3.0
WPWP/25257.328
1232Witold Moreń
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MAMA/8857.297
1359Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/103-0.1957.126
1435Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MAMA/8856.966
1562Zdzisław Żuber
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5156.475
1670Bogusław Sygulski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PKPK/5156.405
1763Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PKPK/5156.054
1834Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8855.804
1950Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10355.623
2055Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10355.293
219Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6755.123
2210Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6755.053
2320Adam Łaszczotko
Andrzej Dachowski
4.0
2.0
MAMA/5854.693
2481Radzisław Oczkowicz
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WPWP/25254.543
2558Tadeusz Garbacik
Adam Matyasik
12.0
5.0
MPMP/10354.492
2613Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/6754.102
2718Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5854.022
2822Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5853.562
2985Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
0.0
WPWP/25253.522
3080Andrzej Michałowski
Antoni Sękowski
3.0
18.0
PMPM/27253.512
311Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6753.362
3292Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
12.0
WP
LB
WP/25253.262
3375Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/27253.092
3416Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5853.022
3582Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25252.652
368Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6752.101
3778Zbigniew Prasek
Damian Wąsowski
5.0
0.0
PMPM/27251.901
3811Wojciech Skonieczny
Dariusz Marczak
5.0
5.0
DSDS/6751.811
3984Janusz Wygowski
Włodzimierz Kozicki
9.0
5.0
WPWP/25251.741
4066Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5151.041
4147Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
0.0
MPMP/10351.011
4271Zbigniew Dybizbański
Leszek Dybizbański
2.0
1.5
PMPM/27250.941
4338Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8850.381
4417Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5850.351
4577Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
PMPM/27250.141
4669Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.0
3.0
PKPK/5149.93
472Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/6749.72
4825Janusz Tomaszczuk
Wiesław Pawlik
1.5
0.0
MA
MA/5849.61
4949Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10349.31
5076Roman Rudnicki
Krzysztof Przybielski
2.0
3.0
PMPM/27249.30
5172Monika Suchodolska
Anna Nosalska
2.5
7.0
PMPM/27248.99
5251Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MPMP/10348.83
536Włodzimierz Szczepanik
Jerzy Gładysz
11.0
12.0
DSDS/6748.71
5483Zbigniew Dytko
Mariusz Kłodziński
2.0
0.0
WP
WP/252-0.3348.41
553Dariusz Dębski
Sławek Robel
0.0
4.0
DSDS/6748.34
5657Halina Święch
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/10348.31
5790Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25248.01
5867Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.5
4.0
PKPK/5147.79
5991Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25247.72
6023Edward Krusiewicz
Krzysztof Stencel
7.0
2.0
MAMA/5847.28
6164Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5147.24
6254Marek Heichel
Mirosław Zarzycki
3.0
3.0
MPMP/10346.91
6361Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PKPK/5146.47
6424Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5846.46
6589Jan Olkowicz
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/25245.83
6686Roman Garski
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25245.74
674Elżbieta Dunaj
Katarzyna Sierpińska
0.0
0.5
DSDS/6745.40
6865Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
0.5
4.0
PKPK/5145.28
6933Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8845.26
7026Alicja Rybak
Daniel Wacławek
2.0
2.0
MAMA/5844.74
7152Stanisław Mierzwa
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/10344.37
7241Zbigniew Sagan
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MPMP/10344.14
7321Robert Michalski
Eugeniusz Treichel
3.0
2.0
MAMA/5843.79
7444Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.0
MPMP/10343.72
7515Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/5843.70
7646Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
2.5

MP
MP/10343.64
7768Jerzy Matelowski
Marek Rusek
2.5
2.5
PKPK/5143.34
7856Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/10343.16
7928Andrzej Mazur
Jan Milewski
0.0
0.0
MAMA/8842.62
8012Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6742.55
8142Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10342.44
8214Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/6742.32
837Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/6741.66
8445Marian Nanke
Szczepan Kaczka
5.0
4.0
MPMP/103-0.2140.96
8588Robert Gruszczyński
Zdzisław Węglicki
0.0
0.0
WP/25240.92
8639Zdzisław Baran
Ryszard Calik
0.0
3.0
MPMP/10335.08
8774Bogdan Śnieżko
Olgierd Zieliński
0.0
0.0
NZ
PM
PM/27234.60
8827Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8831.37
8937Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
4.0
MAMA/8829.17

Statystyka ośrodków...