Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 kwietnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6076.2010
29Jan Szamkołowicz
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/6770.579
31Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/6763.799
43Łukasz Gaweł
Mateusz Mroczkowski
5.0
7.0
DSDS/6757.198
530Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/23045.627
631Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/23045.056
74Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6740.115
839Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2474.8038.724
915Bronisław Tabisz
Krzysztof Makuch
3.0
4.0
DS
MA
DS/723.6029.793
1042Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/2474.8029.262
1117Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6027.532
1218Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6027.262
138Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DSDS/6724.672
1416Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/723.6023.652
1537Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/23023.532
1643Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/2474.8021.282
1728Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/23017.151
1846Marcin Woźniak
Włodzimierz Kwiatkowski
7.0
12.0
WPWP/2474.8014.251
1936Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.5
MPMP/23014.231
2029Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/2309.821
2121Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.603.251
226Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
5.0
5.0
DSDS/670.671
2320Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-0.22
2434Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/230-0.94
2510Waldemar Majewski
Leszek Haber
3.0
4.0
DSDS/67-1.61
2611Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-2.62
2741Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/2474.80-3.65
285Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/67-1.00-3.81
2924Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.60-4.05
3027Stefan Bentkowski
Lech Kozłowski
1.0
1.0
MPMP/230-6.81
3144Andrzej Waligórski
Leszek Patuła
3.0
2.5
WPWP/2474.80-7.42
3212Wiesław Kubiński
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/67-15.72
3333Maciej Prokuszki
Adam Stono
3.0
11.0
MP
PK
MP/230-24.74
3432Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/230-27.05
3535Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/230-30.01
3623Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.5
DSDS/723.60-33.65
3714Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.0
DSDS/67-35.20
3825Jarosław Molenda
Zdzisław Patreuha
9.0
4.0
DSDS/72-51.03
3913Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/67-51.43
4022Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-57.93
4140Stefan Żuberek
Maciej Masłowski
4.0
1.0
WPWP/2474.80-58.85
422Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-63.37
4338Adam Dmochowski
Roman Żurowski
5.0
0.0
MP
 
MP/230-65.85
447Katarzyna Sierpińska
Elżbieta Dunaj
0.5
0.0
DSDS/67-84.24

Statystyka ośrodków...