Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 kwietnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
130Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/2303.6047.2510
216Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.6036.659
350Marcin Woźniak
Włodzimierz Kwiatkowski
7.0
12.0
WPWP/2473.6032.389
438Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
7.0
MPMP/2303.6031.798
545Jan Adamczewski
Lech Apanas
11.0
5.0
WPWP/2473.6030.457
612Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6028.206
739Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/2303.6027.365
820Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6027.294
940Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/23027.004
1044Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.0
3.0
WPWP/2473.6024.833
1119Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6022.112
1221Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6019.612
1348Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/2473.6018.172
148Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/6714.702
1518Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.6012.372
161Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6710.802
1711Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.6010.632
182Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6710.401
1949Marek Janik
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2473.609.211
2015Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DSDS/673.609.191
2125Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.607.441
2214Lilianna Szatańska
Ryszard Korpalski
3.0
1.5
DSDS/673.605.551
2323Andrzej Kaźmierczak
Marek Drecki
12.0
7.0
DSDS/723.605.391
2426Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.604.76
2531Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/2303.603.40
265Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/672.77
2713Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/673.60-0.15
2810Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.60-1.35
2934Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/2303.60-1.35
3037Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/2303.60-5.60
3133Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
2.5
11.0
MPMP/2303.60-8.06
3217Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/673.60-8.27
3346Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/2473.60-8.48
347Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
4.0
DSDS/67-11.54
356Wiesław Kubiński
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/67-11.95
3642Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2473.60-12.15
3724Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-14.15
3822Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-16.11
3943Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/2473.60-17.51
4032Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/2303.60-22.90
4127Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-23.94
4236Zdzisław Czajkowski
Adam Stono
0.0
11.0
 
PK
MP/2303.60-28.69
433Katarzyna Sierpińska
Elżbieta Dunaj
0.5
0.0
DSDS/67-31.73
4435Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/2303.60-34.20
454Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/67-44.47
4647Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPWP/2473.60-44.50

Statystyka ośrodków...