Turniej na maksy

Czwartek, 21 kwietnia 2016

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10366.1312
244Adam Matyasik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPMP/10365.9812
388Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25265.7111
448Jerzy Michałek
Wit Klapper
19.0
21.0
SLMP/10364.2111
524Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5861.5310
626Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MAMA/5860.909
719Jan Stoklasek
Bogdan Grzelak
4.0
5.0
LB
WP
KP/4159.059
87Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/9458.948
974Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/27258.778
1042Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8858.457
1151Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/10357.647
126Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPDS/9457.596
1320Jacek Kowalewski
Krzysztof Gliński
0.5
0.0
MAKP/4157.525
1421Bogdan Kakietek
Stanisław Stachlewski
5.0
9.0
MAMA/5857.035
1536Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
5.0
7.0
MAMA/8857.004
1678Mariusz Kłodziński
Paweł Sosnowski
0.0
4.0

WP
WP/25256.814
1771Andrzej Michałowski
Robert Krawczyk
3.0
4.0
PMPM/27256.633
1812Kazimierz Puczyński
Zbigniew Sabała
13.0
12.0
MA
WP
KP/4156.333
1975Aleksandra Rekowska
Zbigniew Prasek
0.0
5.0
PMPM/27255.833
2082Radzisław Oczkowicz
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25255.803
2135Jerzy Cichowski
Jerzy Pałysa
1.5
0.0
MAMA/8855.603
2228Waldemar Kostrzewa
Piotr Józefaciuk
4.0
3.0
MAMA/5855.572
2363Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5154.482
2459Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10354.452
2562Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
0.0
PKPK/5154.412
264Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
9.0
12.0
WPDS/9453.552
2779Jerzy Piątek
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25253.242
2883Przemysław Maliszewski
Andrzej Czepnik
3.0
5.0
WPWP/25252.992
2939Andrzej Niewiadomski
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
MAMA/8852.882
301Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSDS/9452.602
3132Robert Michalski
Eugeniusz Treichel
3.0
2.0
MAMA/5852.542
3276Adam Lonski
Mateusz Pączek
5.0
1.0
PMPM/27252.361
3316Jerzy Wilczek
Eugeniusz Seichter
2.5
11.0
WP
KP
KP/4152.091
3425Janusz Tomaszczuk
Wiesław Pawlik
1.5
0.0
MA
MA/5851.851
3549Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
0.0
MPMP/10351.701
3617Krystyna Marson
Piotr Kowalewski
0.0
0.0
PM
MA
KP/4151.531
3781Janusz Wygowski
Paweł Kierszka
9.0
2.5
WPWP/25251.451
3865Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PKPK/5151.041
3943Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.0
MPMP/10349.981
4068Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5149.781
4158Piotr Stefanów
Zbigniew Sagan
2.0
9.0
MPMP/10349.591
423Józef Sławenta
Mirosław Powązka
5.0
3.0
DSDS/9449.49
4338Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8849.41
4434Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.29
4566Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5149.04
4645Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MPMP/10349.00
4760Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/10348.85
4880Andrzej Malenta
Roman Garski
5.0
5.0
WPWP/25248.59
4984Romuald Bartoszko
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25248.23
5029Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5848.12
5141Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8847.84
5214Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPKP/4147.82
5310Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMKP/4147.67
5437Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8847.25
5567Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PKPK/5147.22
5611Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
GBKP/4147.01
5755Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MPMP/10346.47
5815Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
0.5
1.5
MAKP/4146.06
5918Ewa Krakówka
Wiesława Kotelon
1.0
2.0
KP
MP
KP/4145.76
6057Bogusław Adamiec
Andrzej Liwoch
0.0
2.0
NZ
MP
MP/10344.97
619Maria Kaczmarek
Marek Kowalski
0.0
0.0
MA
LB
KP/4144.94
6223Włodzimierz Rutkowski
Marek Wrocławski
3.0
3.0
MAMA/5844.92
6330Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MAMA/5844.88
6487Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
1.5
0.5
WPWP/25244.54
6513Eugeniusz Dota
Leszek Piwowarski
2.0
0.0
WP
MA
KP/4144.23
6664Jacek Gąsiorek
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5144.04
6747Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
3.0
4.0
MPMP/10344.01
6869Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
2.0
PMPM/27243.75
6940Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8842.20
7052Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10341.84
7170Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
PMPM/27241.81
7250Szczepan Kaczka
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/10341.37
735Zdzisława Zabłocka
Dariusz Pannek
2.5
2.5
DSDS/9441.29
7473Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
1.5
2.0
PMPM/27240.86
7554Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10340.71
7633Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8840.09
7756Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.0
MPMP/10337.55
7885Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25237.08
7927Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/5836.95
802Tadeusz Biernat
Zenon Szanfisz
2.5
2.0
DSDS/9436.54
8122Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/5836.12
8277Zygmunt Franz
Waldemar Czajkowski
2.0
1.0
WPWP/25235.39

Statystyka ośrodków...