Turniej na maksy

Środa, 20 kwietnia 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1113Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24764.8117
2116Leszek Dąbkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0
WPWP/24762.2217
384Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8961.7216
452Mirosław Kołton
Adam Lenda
9.0
3.0
MPMP/8961.2415
528Jacek Leśniczak
Zbigniew Sabała
15.0
12.0
LB
WP
KP/4161.0415
613Marek Bałdysz
Bohdan Mazur
13.0
13.0
DS
OP
DS/6860.6514
799Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/24760.4614
886Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
5.0
WPWP/24760.2013
977Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8959.6112
1041Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
1.5
MAMA/26259.5312
1154Wacław Gąssowski
Hubert Jaworowski
12.0
13.0
MPMP/8958.8011
1278Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MPMP/8958.7911
1330Jan Stoklasek
Bogdan Grzelak
4.0
5.0
LB
WP
KP/4158.1410
1444Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/26257.9710
1596Beata Bojarska
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
LB
WP/24757.339
1656Marcin Wilczyński
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8956.938
1726Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAKP/4156.848
1862Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
12.0
9.0
MPMP/8956.717
1994Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0
WPWP/24756.287
2082Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
2.5
12.0
MPMP/8955.926
2142Zbigniew Skibicki
Dariusz Węgrowicz
4.0
5.0
PM
MA
MA/262-0.1955.866
2281Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8955.615
232Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6855.594
24110Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24755.334
2522Mirosław Skarbek
Michał Włoszek
3.0
7.0
KPKP/4155.274
2646Paweł Szymaszczyk
Hubert Kędziorek
7.0
0.0
MAMA/26255.094
27112Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
1.0
LD
WP
WP/24755.024
2853Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/8954.633
2966Andrzej Trygar
Tadeusz Garbacik
12.0
12.0
MPMP/8954.493
3064Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8954.283
31111Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24754.133
3268Andrzej Borek
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/8954.063
33106Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24753.693
34108Henryk Duszyński
Karol Mońko
3.0
4.0
WPWP/24753.483
3591John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.5
0.5
WPWP/24753.403
3634Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMKP/4153.303
3776Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8952.833
3827Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
GBKP/4152.692
3987Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.5
WPWP/24752.342
4095Tomasz Olenderek
Paweł Rymarowicz
0.0
0.0
NZ
WP
WP/24752.132
4114Wojciech Lubas
Henryk Nowiński
5.0
4.0
DSDS/6851.862
4211Leszek Adamus
Krzysztof Obłój
3.0
3.0
DSDS/6851.862
4374Jacek Kalinowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
11.0
MPMP/8951.852
445Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6851.832
4537Wiktor Cała
Adam Żelazny
4.0
5.0
MAMA/26251.722
4620Danuta Kaczmarek
Leszek Piwowarski
0.0
0.0
GER
MA
KP/4151.682
4712Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/68-1.0051.412
4860Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MPMP/8951.211
4997Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24750.991
503Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6850.961
5121Anita Michnowska
Marek Kowalski
0.0
0.0
MA
LB
KP/4150.611
52107Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
2.0
4.0
WPWP/24750.581
538Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6850.431
54100Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WPWP/24750.041
55101Stanisław Drzymała
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24749.971
5649Mirosław Kwiatkowski
Mieczysław Szwarc
1.5
4.0
MPMP/8949.951
5715Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/6849.401
5857Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/8949.19
5919Ewa Krakówka
Wiesława Kotelon
1.0
2.0
KP
MP
KP/4149.15
607Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6849.14
6165Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8949.11
6271Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8949.06
6323Wiesław Dymek
Jacek Kowalewski
1.5
0.5
MP
MA
KP/4149.00
6459Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
7.0
MPMP/8948.93
6567Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.0
MPMP/8948.75
669Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6848.50
6710Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
5.0
DSDS/6848.43
6831Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
0.5
11.0
KPKP/4148.38
69103Jerzy Nowak
Jarosław Nowak
12.0
1.5
WPWP/24748.32
7055Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8948.05
7140Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/26247.86
7285Barbara Podgórska
Jadwiga Nowak
3.0
11.0
WPWP/24747.85
7372Marian Sierpiński
Stanisław Król
0.5
5.0
MPMP/8947.85
74115Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.0
3.0
WPWP/24747.62
754Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
4.0
DSDS/6847.58
76114Waldemar Nowak
Marek Janik
4.0
4.0
WPWP/24747.49
7775Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
3.0
MP
PK
MP/8947.33
7890Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
0.0
0.0
WPWP/24747.14
7939Zofia Zaręba
Janusz Zaręba
3.0
3.0
MAMA/26246.86
8025Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
MAKP/4146.73
8173Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8946.58
8269Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
4.0
2.5
MPMP/8946.25
8316Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6846.12
8448Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8945.86
8524Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPKP/4145.78
8635Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
1.5
1.5
MAMA/26245.68
8758Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8945.55
88105Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/24744.84
8951Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8944.66
906Lech Kostecki
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6844.52
9133Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
MAKP/4144.00
9293Maciej Wybranowski
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/24743.91
9329Krystyna Marson
Eugeniusz Dota
0.0
2.0
PM
WP
KP/4143.87
9480Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8943.67
9563Waldemar Rybka
Kazimierz Gałka
4.0
5.0
MPMP/8943.64
9670Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
1.0
2.0
MPMP/8943.43
9792Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24743.30
9888Hanna Utecht
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24743.13
9961Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/8942.06
10038Damian Jędrzejewski
Wiesław Miłkowski
5.0
5.0
MAMA/26242.01
10189Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.5
WPWP/24741.93
10283Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/8941.89
10317Piotr Wróblewski
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MA
MP
KP/4141.75
10436Zdzisław Olszewski
Jerzy Olszewski
4.0
1.0
MAMA/26241.69
10579Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/8941.28
1061Leszek Haber
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DSDS/6840.72
10798Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/24740.03
108104Piotr Czarnecki
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPWP/24739.33
10950Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8939.32
11047Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/8938.93
11118Wiesław Teresiński
Jerzy Wilczek
5.0
2.5
LU
WP
KP/4138.59
112102Hieronim Nowacki
Zygfryd Banecki
5.0
3.0
WPWP/24736.62
113109Mieczysław Lewandowski
Barbara Speth
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24736.50
11443Jerzy Stanaszek
Bogusław Dziarmaga-Działyński
0.0
4.0
 
MA
MA/26228.33

Statystyka ośrodków...