Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 kwietnia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
142Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24759.439
24Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6050.369
312Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
4.0
13.0
MAMA/583.6048.868
413Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/583.6043.367
515Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6040.846
620Stanisław Stachlewski
Bogdan Kakietek
9.0
5.0
MAMA/583.6039.276
728Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/2303.6038.925
835Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/23038.724
938Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.0
3.0
WPWP/24734.953
1029Zdzisław Czajkowski
Maciej Rodzaj
0.0
7.0
 
MP
MP/2303.6034.773
117Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6031.842
1239Waldemar Nowak
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPWP/24723.482
1331Tadeusz Murczek
Zbigniew Szkołut
11.0
5.0
MPMP/2303.6022.892
141Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/723.6022.552
1530Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/2303.6018.912
1646Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/24717.142
1748Andrzej Waligórski
Leszek Patuła
3.0
2.5
WPWP/24716.431
1823Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/2303.6016.331
198Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.6014.791
2018Jan Bieszkiewicz
Antoni Stańczak
0.0
0.0
MA/5813.901
2140Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24711.051
222Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6010.741
235Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.6010.551
2449Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/2477.331
2536Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/2304.73
2616Jacek Kwiatkowski
Janusz Tomaszczuk
3.0
1.5
MAMA/583.60-0.50
2726Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/2303.60-1.24
2814Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/583.60-3.45
2924Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/2303.60-4.43
3025Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.5
2.5
MPMP/2303.60-9.26
3145Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/247-9.81
3241Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
2.5
WPWP/247-12.38
3319Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/58-15.48
346Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-17.59
3547Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WPWP/247-21.48
363Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-26.54
3750Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/247-27.14
3843Marek Górny
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/247-27.57
3917Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.60-27.85
4034Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/230-31.59
4144Tomasz Powęzka
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/247-31.62
4237Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/247-39.81
4327Adam Dmochowski
Stanisław Drwal
5.0
2.0
MPMP/2303.60-41.72
4432Feliks Wawrzon
Roman Żurowski
1.5
0.0
MP
 
MP/2303.60-51.04
4522Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/583.60-52.02
4611Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MAMA/583.60-54.54
479Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DSDS/723.60-64.30

Statystyka ośrodków...