Turniej na maksy

Środa, 13 kwietnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
138Ewa Beldzik
Magdalena Madej
2.0
2.0
MPMP/8965.1113
276Marek Górny
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPWP/244-0.2164.8813
359Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WPWP/24464.0012
453Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24462.8411
552Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WPWP/24461.3911
632Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8959.7410
749Beata Bojarska
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
LB
WP/24459.369
835Waldemar Rybka
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8958.238
957Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.5
WPWP/24457.928
1021Tomasz Stryszawski
Piotr Radzikowski
7.0
7.0
MPMP/8957.847
1133Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MPMP/8957.806
1273Andrzej Filipowicz
Miroslaw Łysakowski
0.0
0.0
NZ
nz
WP/24456.736
1364Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WPWP/24456.165
1420Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8955.594
151Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6855.024
1675Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.0
WPWP/24455.003
1765Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/244-0.2154.723
1842Marek Jaworski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MPMP/8954.393
1911Wojciech Lubas
Henryk Nowiński
5.0
4.0
DSDS/6853.423
2043Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
11.0
MPMP/8953.323
214Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6853.073
2222Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/8952.842
2323Robert Podsiadły
Janusz Natorski
3.0
4.0
MPMP/8952.552
2437Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/8952.492
2562John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.5
0.5
WPWP/24452.452
2670Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24452.372
276Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/680.3752.082
2818Adam Lenda
Magdalena Lankosz
3.0
9.0
MPMP/8951.592
2945Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
4.0
MPMP/8951.462
3034Janusz Wrześniak
Katarzyna Michałek
2.5
7.0
MA
SL
MP/8951.341
3112Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6851.101
3224Ryszard Cieślik
Marcin Wilczyński
2.0
4.0
MPMP/8950.731
3339Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MPMP/8950.351
3456Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WPWP/24450.051
3529Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MPMP/8950.031
3660Maciej Wybranowski
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/24449.871
3767Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WPWP/24449.641
3851Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
2.0
3.0
WPWP/24449.521
3926Andrzej Dudzik
Jerzy Michałek
12.0
19.0
MP
SL
MP/8949.21
402Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/680.1949.12
4136Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
12.0
2.5
MPMP/8949.04
429Marek Bałdysz
Sławek Robel
13.0
4.0
DSDS/6848.95
435Adam Marcinowski
Piotr Marcinowski
7.0
5.0
DSDS/6848.89
4447Małgorzata Zielonacka
Hieronim Nowacki
1.5
5.0
WPWP/24448.86
4530Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MPMP/8948.84
4671Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24448.84
4750Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24448.32
4816Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/8947.94
4917Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/8947.85
5040Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8947.79
517Teresa Lubas
Andrzej Pliszczyński
0.0
5.0
DSDS/680.3747.25
5228Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8947.21
533Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/680.3747.02
5427Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/8946.30
5519Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
4.0
2.5
MPMP/8945.92
5625Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8945.83
578Mariusz Kowalczyk
Włodzimierz Szczepanik
4.0
11.0
DSDS/68-0.1945.30
5815Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/8945.30
5913Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/8945.28
6066Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24444.82
6174Przemysław Jaworski
Zenon Wierzbicki
1.5
5.0
WP
LD
WP/24444.51
6254Sławomir Tomaszewski
Maciej Masłowski
1.5
1.0
WPWP/244-0.1944.35
6363Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24444.11
6477Krzysztof Janecki
Mariusz Winkler
1.0
0.0
WP
WP/24443.38
6558Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24443.14
6669Ewa Knapik
Bogumiła Jakubowska
5.0
2.5
WPWP/24442.63
6755Lidia Suszczyńska
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WPWP/244-0.1942.44
6872Mieczysław Lewandowski
Barbara Speth
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24442.04
6968Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.0
1.0
WPWP/24441.69
7041Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8941.01
7161Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WPWP/24440.72
7231Leszek Ochał
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MPMP/8938.28
7346Adam Matyasik
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MPMP/8938.26
7414Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8934.95
7548Zdzisław Stryła
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24432.71

Statystyka ośrodków...