Turniej na maksy
Wtorek, 12 kwietnia 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
18
Jarosław Szczygieł
Leszek Łuniewski
3.0
12.0
MA
MA/65
63.63
10
2
35
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
1.5
1.0
OP
OP/105
62.39
10
3
30
Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OP
OP/105
62.13
9
4
8
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KP
KP/160
61.77
8
5
13
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
5.0
5.0
MA
MA/65
61.19
8
6
44
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
7.0
9.0
PD
PD/141
61.09
7
7
66
Roman Sadowski
Jolanta Materniak
2.0
1.5
WP
WP/254
58.46
7
8
43
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
4.0
PD
PD/141
58.35
6
9
21
Marek Glibowski
Robert Wójcik
1.5
3.0
MP
MP/45
58.33
5
10
40
Mirosław Morchat
Adam Szempliński
4.0
5.0
PD
PD/141
58.09
5
11
48
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
4.0
3.0
PD
PD/141
57.42
4
12
22
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
57.09
3
13
5
Elżbieta Zalewska
Magdalena Kazimierczak
2.0
2.0
KP
KP/160
56.84
3
14
54
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WP
WP/254
56.12
2
15
62
Włodzimierz Kwiatkowski
Adam Meller
12.0
5.0
WP
WP/254
56.09
2
16
37
Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
0.0
0.0
OP/105
55.76
2
17
24
Ryszard Woliński
Józef Nastałek
12.0
4.0
MP
MP/45
55.56
2
18
57
Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WP
WP/254
55.45
2
19
50
Zbigniew Gadek
Wiesław Niewiński
1.5
4.0
PD
PD/141
54.35
2
20
10
Paweł Łęcki
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KP
KP/160
54.07
2
21
32
Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
4.0
12.0
SL
OP
OP/105
53.72
2
22
38
Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
4.0
4.0
OP
OP/105
52.87
2
23
33
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OP
OP/105
52.86
2
24
7
Krzysztof Kuczewski
Lech Borzęcki
0.0
1.0
KP
KP/160
52.58
1
25
41
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/141
52.38
1
26
56
Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WP
WP/254
52.13
1
27
60
Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
1.5
1.0
WP
WP/254
52.04
1
28
42
Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PD
PD/141
51.58
1
29
16
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
13.0
12.0
MA
MA/65
51.10
1
30
39
Alicja Małyszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PD
PD/141
50.94
1
31
25
Stanisław Miłkowski
Jacek Zając
2.0
11.0
MP
MP/45
50.86
1
32
2
Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KP
KP/160
50.83
1
33
12
Justyna Graniczny
Mirosław Szparaga
1.5
5.0
KP
KP/160
50.09
34
1
Ewa Malka
Maciek Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/160
49.64
35
63
Jerzy Bajka
Ryszard Nowicki
5.0
4.0
WP
WP/254
49.53
36
15
Henryk Robak
Tadeusz Gawroński
1.0
4.0
MA
MA/65
49.14
37
55
Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WP
WP/254
48.90
38
59
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WP
WP/254
47.97
39
34
Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
OP/105
47.89
40
47
Andrzej Prasalski
Władysław Szałkiewicz
5.0
3.0
PD
PD/141
47.18
41
9
Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KP
KP/160
46.68
42
58
Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
3.0
4.0
WP
WP/254
46.62
43
3
Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KP
KP/160
46.48
44
11
Jan Hołowiński
Jarosław Kosmalski
3.0
3.0
KP
KP/160
46.39
45
14
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MA
MA/65
46.16
46
29
Henryk Borowiński
Leszek Uryga
4.0
0.0
OP
OP/105
45.88
47
26
Jacek Witek
Leszek Margasiński
2.0
1.5
MP
MP/45
45.66
48
19
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
5.0
2.0
MA
MA/65
45.59
49
45
Robert Barankiewicz
Jarosław Roszczenko
1.0
2.0
LD
PD
PD/141
44.47
50
61
Ryszard Baranowski
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WP
WP/254
43.65
51
20
Piotr Nowak
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
43.26
52
51
Zofia Wasilewska
Jan Blaszko
0.0
0.0
PD
PD/141
43.00
53
46
Małgorzata Olesiuk
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/141
42.45
54
53
Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
3.0
3.0
WP
WP/254
42.05
55
28
Adam Waśko
Wacław Owca
4.0
2.0
MP
MP/45
41.95
56
49
Halina Wojtkowska
Wacław Nazaruk
0.0
5.0
PD
PD/141
41.58
57
23
Władysław Uryga
Jan Ratajczak
3.0
3.0
MP
OP
MP/45
40.54
58
64
Zygfryd Banecki
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WP
WP/254
40.43
59
17
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
39.92
60
31
Ireneusz Wędołowski
Jerzy Pierchała
1.5
0.0
OP
OP/105
39.83
61
52
Michał Bobrykow
Kamil Sawwa
3.0
4.0
PD
PD/141
37.11
62
6
Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP
KP/160
35.26
63
36
Maria Morstyn
Krystyna Fudali
0.0
0.0
OP/105
27.49
Statystyka ośrodków...