Turniej na maksy

Piątek, 8 kwietnia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/3070.896
224Karolina Skubich
Marcin Szymański
2.0
3.0
WPWP/3070.086
310Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6769.735
414Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DSDS/6767.364
523Jakub Domeracki
Patryk Szczuczko
2.0
1.5
WP
ZP
WP/3063.414
630Julia Klincewicz
Kajetan Wroński
0.0
2.0
WPWP/3062.093
735Michał Diak
Łukasz Bielejewski
0.5
1.0
WPWP/3060.312
833Adam Zalwowski
Krzysztof Wróblewski
0.0
0.0
WPWP/3057.322
927Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
1.0
0.0
WPWP/3055.852
1016Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6754.031
1111Paweł Litwiński
Andrzej Litwiński
7.0
5.0
DSDS/6753.981
122Marek Bałdysz
Krzysztof Obłój
13.0
3.0
DSDS/6753.491
1321Jerzy Niemczyk
Konrad Kubzdela
1.5
1.5
WPWP/3053.281
1415Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DSDS/6752.361
1518Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/6751.801
168Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
4.0
DSDS/6750.391
176Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.0
DSDS/6749.811
1817Jerzy Więcławski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6749.761
1925Ryszard Baranowski
Łukasz Józkowiak
0.0
0.0
NZ
WP
WP/3049.17
2019Stefan Sytlak
Stefan Warkowski
0.0
2.0
NZ
WP
WP/3048.57
2112Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.5
DSDS/6748.34
2226Mateusz Tomaszewski
Fryderyk Józefowski
0.0
0.0
WPWP/3047.66
235Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
4.0
DSDS/6746.17
241Andrzej Romański
Jan Regdosz
0.0
0.0
DSDS/6743.21
2513Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6743.14
267Dariusz Marczak
Marian Krzypkowski
5.0
1.0
DSDS/6741.00
273Stanisław Zapaśnik
Jarosław Zapaśnik
3.0
1.5
DSDS/6740.33
2829Maria Banaszkiewicz
Lena Dąbkiewicz
0.0
0.0
WPWP/3040.14
294Leszek Haber
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DSDS/6739.62
3022Alicja Kaczmarek
Aleksandra Borowczyk
0.0
0.0
WPWP/3038.53
3136Maksym Ratajczak
Jakub Głowacki
0.0
0.0
WPWP/3037.37
3234Józef Bugajewski
Marcel Szydłowski
0.0
0.0
WPWP/3037.36
3331Justyna Zielniewicz
Marianna Jeżewska
0.0
0.0
WPWP/3035.35
3420Alicja Bednarczyk
Adela Bogdańska
0.0
0.0
WPWP/3035.00
3528Stanisław Brzuska
Igor Nowak
0.0
0.0
WPWP/307.59

Statystyka ośrodków...