Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 kwietnia 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6078.629
234Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/24754.948
330Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24747.247
429Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24746.477
519Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/2303.6037.436
638Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24732.005
78Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.6027.244
85Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6024.443
913Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/2303.6024.392
1017Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.5
MPMP/2303.6023.782
1136Jerzy Stefanowski
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPWP/24721.242
127Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6018.222
1320Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/2303.6017.762
144Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/723.6017.211
1521Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/2303.6013.961
1624Andrzej Broda
Roman Żurowski
12.0
0.0
MP
MP/2303.451
1714Krzysztof Rodak
Józef Pochroń
2.0
19.0
MP
PM
MP/2303.601.781
1818Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
4.0
MPMP/2303.600.241
1933Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/247-0.181
206Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DSDS/723.60-1.16
2115Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/2303.60-2.85
2210Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DSDS/723.60-3.25
2316Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2303.60-3.51
2440Marcin Woźniak
Ryszard Nowicki
7.0
4.0
WPWP/247-4.53
2532John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.5
0.5
WPWP/247-14.82
2627Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/247-15.00
2735Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
5.0
4.0
WPWP/247-17.29
281Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-17.47
2922Tadeusz Murczek
Adam Dmochowski
11.0
5.0
MPMP/2303.60-18.66
3028Marek Lewandowicz
Justyna Łaniewska
2.0
1.5
WPWP/247-19.06
3125Zdzisław Czajkowski
Maciej Prokuszki
0.0
3.0

MP
MP/230-19.10
322Franciszek Sromek
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.60-22.27
3337Aleksander Minta
Zenon Torzyński
0.0
0.5
WPWP/247-27.88
3411Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
0.0
DS
DS/72-29.57
3526Zbigniew Szkołut
Lech Kozłowski
5.0
1.0
MPMP/230-42.68
3631Jerzy Wilczek
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WPWP/247-46.76
379Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-56.02
3839Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-56.35

Statystyka ośrodków...