Turniej na maksy

Czwartek, 7 kwietnia 2016

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 61: A. Orłowicz - M. Orłowicz, 2.5, NZ/MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
047: E. Somogyi - K. Blaut, 3.5, MP 1NS 3 CE = 1102.47
047: E. Somogyi - K. Blaut, 3.5, MP 2NS 4 HN -2 2000.03
047: E. Somogyi - K. Blaut, 3.5, MP 3NS 3 NTN +2 46062.19
052: K. Michałek - J. Michałek, 26.0, SL 4EW 4 SE = 62067.06
052: K. Michałek - J. Michałek, 26.0, SL 5EW 5 DN -1 10057.31
052: K. Michałek - J. Michałek, 26.0, SL 6EW 2 SN -1 5051.22
048: B. Czarska - R. Podsiadły, 10.0, MP 7NS 3 NTW -2 20096.32
048: B. Czarska - R. Podsiadły, 10.0, MP 8NS 4 SE -2 10080.47
048: B. Czarska - R. Podsiadły, 10.0, MP 9NS 2 SN = 11030.50
043: D. Gadaś - Z. Przeginiak, 5.5, MP 10EW 3 HW +1 17015.48
043: D. Gadaś - Z. Przeginiak, 5.5, MP 11EW 2 SN +2 17073.81
043: D. Gadaś - Z. Przeginiak, 5.5, MP 12EW 2 SE +4 23013.10
049: T. Garbacik - A. Matyasik, 17.0, MP 13NS 3 NTW = 60013.79
049: T. Garbacik - A. Matyasik, 17.0, MP 14NS 4 DW = 13046.25
049: T. Garbacik - A. Matyasik, 17.0, MP 15NS 3 CE -1 5057.49
044: A. Lasota - R. Urbański, 5.0, MP 16EW 4 SW -1 1008.56
044: A. Lasota - R. Urbański, 5.0, MP 17EW 2 NTW -1 5037.81
044: A. Lasota - R. Urbański, 5.0, MP 18EW 3 NTW = 40056.09
050: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 7.0, MP 22EW 2 SN = 11024.40
050: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 7.0, MP 23EW 1 NTS +1 12039.03
050: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 7.0, MP 24EW 2 SE +2 17028.06
046: T. Bisping - A. Jezioro, 26.0, MP 25EW 3 NTW +1 63020.75
046: T. Bisping - A. Jezioro, 26.0, MP 26EW 2 SS -1 10025.62
046: T. Bisping - A. Jezioro, 26.0, MP 27EW 4 S xW -1 10024.40
051: A. Dymek - W. Dymek, 3.5, MP 28EW 5 C xN -2 50096.32
051: A. Dymek - W. Dymek, 3.5, MP 29EW 1 SN +2 14025.91
051: A. Dymek - W. Dymek, 3.5, MP 30EW 4 HE = 42071.08
 +/--0.37
 WYNIK41.32
 MIEJSCE81