Turniej na maksy

Wtorek, 5 kwietnia 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Andrzej Sekuła
Jarosław Kosmalski
7.0
3.0
KPKP/16066.339
234Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
4.0
4.0
OP
MA
SL/10566.059
316Mirosław Szparaga
Przemysław Kacprzak
5.0
3.0
KPKP/16064.218
423Robert Wójcik
Marek Glibowski
3.0
1.5
MPMP/4562.397
54Wiesław Kubiński
Henryk Nowiński
4.0
4.0
DSDS/26660.347
628Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPSL/10559.866
71Anna Jankowska
Zbigniew Sobczyk
2.5
12.0
DSDS/26659.415
843Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/25458.624
92Mateusz Strzelczyk
Arkadiusz Poziemski
2.0
1.5
DSDS/26658.564
1042Jerzy Stefanowski
Jerzy Rodziewicz
3.0
4.0
WPWP/25456.853
1146Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/25456.402
1210Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/26656.222
1341Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25456.172
1433Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OPSL/10555.462
1532Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
5.0
4.0
SLSL/10555.272
1625Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4554.732
1744Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/25454.702
1836Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.0
1.5
OPSL/10554.541
1922Jacek Zając
Stanisław Miłkowski
11.0
2.0
MPMP/4554.481
2050Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
5.0
4.0
WPWP/25453.531
218Beata Pacak
Elżbieta Niewiadomska
1.5
1.0
DSDS/26652.561
225Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/26651.721
2337Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLSL/10551.251
2411Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16050.971
2512Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16050.221
2626Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4549.791
277Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/26649.62
2835Jerzy Ujma
Jan Pustelnik
12.0
7.0
OP
SL
SL/10549.35
2947Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
2.0
WPWP/25449.26
3048Henryk Duszyński
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WPWP/25449.24
3115Elżbieta Zalewska
Magdalena Kazimierczak
2.0
2.0
KPKP/16048.98
3229Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10548.25
3338Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
MP
OP
SL/10547.91
3417Maja Pruchniewska
Bogdan Bródka
0.0
4.0
KPKP/16047.08
3524Wiesław Fecko
Ryszard Woliński
11.0
12.0
MPMP/4546.30
369Ryszard Dorabiała
Andrzej Pliszczyński
0.0
5.0

DS
DS/26646.05
3719Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16046.04
3813Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.0
0.0
KPKP/16045.31
393Jacek Stańczyk
Mateusz Krawiec
0.0
0.0
DS/26645.18
4031Ireneusz Wędołowski
Jerzy Pierchała
1.5
0.0
OP
SL/10544.42
4145Mieczysław Lewandowski
Barbara Speth
0.0
1.0
WPWP/25443.93
4249Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
3.0
WPWP/25442.81
4339Kazimierz Donder
Henryk Borowiński
0.0
4.0

OP
SL/10542.50
4418Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KPKP/16041.46
4527Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10540.83
4620Justyna Graniczny
Elżbieta Czerwińska
1.5
2.0
KPKP/16040.14
4752Janusz Kopras
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25439.29
4851Ryszard Baranowski
Maciej Masłowski
0.0
1.0
WPWP/25439.20
4921Leszek Margasiński
Jan Ratajczak
1.5
3.0
MP
OP
MP/4538.31
5030Maria Morstyn
Marek Szewczyk
0.0
0.0
SL/10534.30
516Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DS
DS/26621.08

Statystyka ośrodków...